Гидота спустошення на святому місці (+ відео)

Дата публікації:   2013-08-18
Автор:   ВВП

 

Гидота спустошення на святому місці

 

На Першому Ватиканському Соборі в 1870 році була проголошена догма віри про непомильність папи, тобто екс-катедра.

 

На Другому Ватиканському Соборі в 1965 році була проголошена єресь про пошану до поганських релігій, фактично про пошану до поганських демонів. Папа Римський Іван Павло II втілив цю єресь своїм жестом в Асижі. Ця єресь фактично ставить християнство на один рівень з пошаною і жертвоприношенням поганським демонам. Також цей папа своїм мовчанням несе відповідальність за єресі історично-критичного методу. Він заперечує основи спасительної віри, Божество Христа і натхнення Св. Письма Богом.

 

 

Папа Бенедикт XVI проголосив єретика Івана Павла II блаженним. Насправді цим публічно заперечив папську непомильність. Внаслідок цього 1 травня 2011р. довершився процес апостазії. В Церкві настав стан sedes vacantis. Папа Бенедикт XVI сам на себе стягнув Божу анатему, поставивши на вівтар Церкви духа Ассижу – духа антихриста. До кульмінації цієї апостазії дійшло через поступовий відпад від Євангелія і апостольського вчення до єресей. Цей відпад засягнув усю ієрархію і більшість теологів – лжепророків.

 

Теперішній недійсний папа Франциск фактично схвалив аморальний гомосексуалізм. Він в корені руйнує всі моральні, духовні та християнські цінності.

 

Якщо хтось стверджує, що Іван Павло II, Бенедикт XVI і Франциск Бергольо непомильні, то цим заперечує Св. Письмо і Передання Апостолів та Отців Церкви. Вчення останніх трьох пап в жодному випадку не є в єдності з віровченням Католицької Церкви. Фальшива інтерпретація папської непомильності зловживається масонами для самознищення Католицької Церкви.

 

Важливі питання:

А якщо на папському престолі опиниться людина з єретичним мисленням? На це відповідає вже в догматичній буллі папа Павло IV: «... якщо хтось перед своїм обранням на Папу Римського відпав до єресі, то такий був обраний недійсно і нечинно». Це стосується і Бергольо. Як кардинал він був закликаний Синодом єпископів відректися сучасних єресей. Він не відрікся, і тим самим стягнув на себе Божу анатему. Вона була оприлюднена 15 вересня 2009 року.

 

Питання: Сьогодні є багато єпископів і священиків, які хоч і були попереджені, все ж надалі творять духовну єдність з недійсним папою Франциском, згадуючи в Літургії його ім’я. Цим прилюдно визнають єдність з духом антихриста. Чи служіння Літургії і уділювання Св. Тайн такими священиками є дійсним і чинним?

 

Вже папа Павло IV проголосив, що так уділювані Св.Тайни «є недійсними і нечинними».

 

Питання: Чи віруючі повинні слухати єретичних єпископів і папу-єретика?

Відповідь Павла IV: «Треба уникати їх як чародіїв, поган, розпусниць і архибрехунів» (див. §6 і §7).

 

Питання: Кого тоді віруючі зобов’язані слухатись?

Відповідь Павла IV: «Вони надалі зобов’язані слухатись майбутніх (правовірних) єпископів, патріархів і майбутнього (правовірного) папу».

 

Питання: Чи потрібно офіційного проголошення для екскомуніки апостатичних ієрархів і з’єднаних з ними священиків?

Відповідь Павла IV: «… Вони втрачають eo ipso (автоматично) і без будь-якого проголошення  будь-який авторитет, будь-який уряд і будь-які повноваження». Додаємо: Сьогодні вже майже всі католицькі ієрархи займають уряди незаконно.

 

У цей час здійснилося пророцтво самого Спасителя Ісуса Христа: «На святому місці побачите гидоту спустошення». Цією гидотою є гомосексуалізм у Ватикані. Він пов'язаний з єресями, з синкретизмом, демонами і масонами. Цю гидоту спустошення на святому місці довершив фальшивий папа Франциск Бергольо.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій ЧСВВр                  + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, 15 серпня 2013р.

 

Копії: Католицьким єпархіальним Управлінням; Єпископам Православних Церков; Президентам держав Європи; Депутатам Європарламенту; Засобам масової інформації