Вірменія дала відсіч гендерному закону

Дата публікації:   2013-08-22
Автор:   Зі світу

 

 

Вірменія дала відсіч гендерному закону

  

 

Вірменія – перша у світі християнська країна, однак антихристиянське законодавство запустило свої клешні і сюди. У цій 3-мільйонній Закавказькій країні діють 3700 організацій з пропаганди гендерної ідеології. І це при тій важкій демографічній ситуації, коли за 20 років незалежності Вірменія втратила майже половину населення, а еміграція досягла страхітливих масштабів: за офіційними даними щороку Вірменію залишає від 60 до 80 тисяч осіб.

Також Парламент Вірменії потиху, без відома громадян, прийняв закон про „гендерну рівність”. Відповідно до цього закону, транссексуал тепер може запросто стати президентом Вірменії, замінивши на посаді чинного главу держави. Однак буквально за місяць після прийняття такого закону хвиля невдоволення сколихнула всю країну: групи та організації, соціальні мережі і блогери, вчені і навіть політики буквально прокинулися від сплячки. Якщо простежити публікації на цю тему в соціальних мережах Вірменії, то можна виявити активність багатотисячних груп, десятків організацій та блогерів.

Вірменія не хоче здати без бою свій інститут сім'ї та вікові традиції. По всій країні сформувалися рухи, які вимагають не просто скасувати гендерний закон, але й заборонити агітацію збочень в країні і скасувати резолюцію 1728, яка не робить честі вірменській державності. Під тиском громадськості поліція Вірменії запропонувала закон про заборону пропаганди гомосексуалізму.

Джерело: http://sovest.dnepro.org/2013/6205.html