У Німеччині дозволять видавати свідоцтва про народження дітей «третьої статі»

Дата публікації:   2013-08-31
Автор:   Зі світу

 

 

У Німеччині дозволять видавати свідоцтва про народження дітей «третьої статі»

 

Німцям більше не буде потрібно реєструвати своїх новонароджених дітей як «хлопчиків» або «дівчаток». Якщо стать не вдасться визначити, в метриці буде дозволено зробити запис «інше» або поставити прочерк. Новий закон набирає чинності з 1 листопада. Своїм прийняттям він багато в чому зобов'язаний рішенню Конституційного суду, згідно з яким кожна людина має право самостійно визначати свою гендерну приналежність.

Німецький міністр юстиції Сабіна Лойтхойссер-Шнарренбергер заявила, що це рішення призведе до всеосяжного реформування системи видачі державних документів, а також деяких змін в шлюбному законодавстві. Сьогодні право вступати в законний шлюб в Німеччині мають тільки чоловіки і жінки. Гомосексуальним парам дозволено «громадянське партнерство».

Серед європейських країн Німеччина стала першою, що здійснила подібне нововведення, наслідуючи Австралію і Нову Зеландію. Сільван Агіус, голова правозахисної організації ILGA Europe, заявив, що рішення німецької влади має підштовхнути до аналогічного кроку уряди інших країн Європи.

 

Джерело: http://3rm.info/38144-v-germanii-razreshat-vydavat-svidetelstva-o-rozhdenii-detey-tretego-pola.html