У Німеччині відібрали 4 дітей лише за те, що батьки навчали їх вдома

Дата публікації:   2013-09-12
Автор:   Зі світу

 

 

У Німеччині відібрали 4 дітей лише за те, що батьки навчали їх вдома

 

29 серпня 2013 року о 8 ранку озброєна поліція увірвалася в будинок сім'ї Дірка і Петри Вундерліх, після чого насильно захопила і відвезла їх чотирьох дітей у віці від 7 до 14 років, що навчаються вдома під керівництвом батьків. Батькові й матері було заявлено, що вони найближчим часом не побачать своїх дітей, місцезнаходження яких в даний час невідомо. Єдина причина, через що діти були насильно захоплені представниками влади Німеччини – це те, що батьки навчають їх вдома, і діти «прийняли думку своїх батьків» з цього приводу. Дірк Вундерліх, батько викрадених дітей, розповів про жах, пережитий його родиною:

 «Я виглянув у вікно і побачив безліч людей, поліцію і спецагентів, всі вони були озброєні. Через кілька секунд три співробітники поліції принесли таран і збиралися висадити двері, тому я відкрив їм.

Поліцейські штовхнули мене в крісло і спершу не дозволяли навіть подзвонити по телефону. Це було жахливо, бо вони сказали мені, що у них наказ забрати наших дітей. При найменшому русі з мого боку агенти хапали мене, ніби я терорист. Ви ніколи б не подумали, що таке можливо в нашому тихому, мирному містечку. Це було як у сцені з фантастичного фільму. І наші сусіди, і діти були травмовані цим вторгненням. Я повернувся і побачив як мою дочку тягнуть два великі міліціонери. Вони зовсім не були ввічливі. Коли моя дружина спробувала поцілувати мою доньку і з нею попрощатися, один з спецагентів грубо відтягнув її за плече, сказавши, що вже занадто пізно. Що це за уряд, який так чинить?!»

Сім'я Вундерліх і раніше піддавалася переслідуванню за те, що вибрала для своїх дітей навчання в сім'ї, а не в школі, хоча це право батьків прямо випливає з міжнародних правових норм і дотримується в більшості розвинених демократичних країн. Німецький закон, що забороняє батькам навчати своїх дітей поза школою, історично пов'язаний з нацистським законодавством Гітлера. Хоча зараз батькам не загрожує розстріл за сімейну освіту дітей, вони можуть бути за це оштрафовані, потрапити у в'язницю і позбутися батьківських прав. Подібні положення закону прямо суперечать загальновизнаним принципам і нормам міжнародного права і ведуть до кричущих порушень прав батьків та дітей.

 

Джерело: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1363-v-germanii-2-dnja-nazad-otobrali-4-detej-podpisyvajte-petitsiju-v-nemetskoe-posolstvo