Обама воює проти Сирії чужими руками

Дата публікації:   2013-09-17
Автор:   Зі світу

 

 

Обама воює проти Сирії чужими руками

 

Все, що відбувалося і відбувається на Близькому Сході в роки президентства Обами (в Тунісі, Лівії, Єгипті, Сирії або Ємені), є результатом прямого американського втручання у внутрішні справи цих країн.  Зараз Обама просто не в змозі визнати, що Сирія встояла під натиском Заходу, ставка США на терор ісламістів себе не виправдала, уряд Асада залишається при владі і чим далі, тим більше населення країни підтримує існуючий в країні режим. Тому агресія готувалася під цинічним гаслом порятунку мирного населення, яка насправді спрямована на підтримку потерпілих поразку бунтівників.

Головною метою нанесення ракетних і авіаційних ударів було руйнування військової інфраструктури сирійської армії, після чого «зміною режиму» за задумом Обами мали зайнятись банди бойовиків-ісламістів. Серед тих, хто зі зброєю в руках бореться в Сирії проти урядової армії, сирійців не більше 5%, решта – іноземні найманці, які воюють в чужій країні на чужі гроші.

Слід зазначити, що раніше Конгрес США відмовився схвалити план Обами з розширення військово-фінансової підтримки «сирійським повстанцям», враховуючи головним чином гоніння на християнські громади Сирії. Абсолютна більшість конгресменів зійшлися на думці, що у США немає морального права підтримувати звірства «визволителів» на чужій території. Вони визнали, що така політика не надає жодних гарантій безпеки релігійних меншин в Сирії, а підтримка ісламістів веде до усвідомленого і цілеспрямованого знищення християнського населення. Понад 60% американців вважають, що інтервенція в Сирію не відповідає національним інтересам США.

 

Джерело: http://fondmxs.livejournal.com/67486.html