Чемпіонку Олену Ісінбаєву збираються позбавити посад в Олімпійському комітеті за «нетолерантність» до збоченців

Дата публікації:   2013-09-19
Автор:   Зі світу

 

 

Чемпіонку Олену Ісінбаєву збираються позбавити посад в Олімпійському комітеті за «нетолерантність» до збоченців

 

Олену Ісінбаєву збираються позбавити звання мера Олімпійського селища в Сочі. Крім цього, стоїть питання про позбавлення її місії посла Олімпійського комітету на юнацьких Олімпійських іграх.

І це за те, що Ісінбаєва прокоментувала райдужний манікюр двох шведських спортсменок, які теж вміють стрибати у висоту і навіть приїхали для цього до Москви. Манікюр був зроблений на знак протесту проти російського закону, який забороняє пропагувати збочення серед дітей. А Ісінбаєва, будучи у своїй країні, у відповідності зі своїми законами і своїми традиціями, дозволила собі публічно висловитися на захист цього закону і закликала поважати закони країни, куди ці дами приїхали в гості.

Однак ситуація демонструє, що це тепер робити у світі заборонено. Любителі демократії і толерантності не зважають на те, що абсолютна більшість росіян підтримує згаданий закон. Але тепер більшість –  поза законом. І навіть якщо ти прекрасна авторитетна спортсменка, дворазова Олімпійська чемпіонка, то гріш тобі ціна, якщо у тебе є власна думка, що відрізняється від заданого евро-тренду.

У зв’язку з можливими санкціями щодо Ісінбаєвої, біля будівлі Московського Олімпійського комітету пройшли пікети на захист спортсменки.

 

Джерело: http://www.inosmi.ru/world/20130818/212033056.html