Гаазька Конвенція про «викрадення дітей» в Угоді про Асоціацію України з ЄС

Дата публікації:   2013-10-01
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Президенту України   
В.Ф. Януковичу   

 

Гаазька Конвенція про «викрадення дітей»

в Угоді про Асоціацію України з ЄС 

 

Шановний пане Президенте!

не підписувати Угоду про асоціацію України з ЄС, що приведе не лише до знищення української економіки, але і до легалізації збочень та масової торгівлі українськими дітьми.

Особливе занепокоєння викликає стаття 24 (пункт 2) III розділу Угоди про Асоціацію України з ЄС, що вимагає від України співробітництва з ЄС на основі Гаазької Конвенції про захист дітей і міжнародного правового співробітництва. Цю злочинну Конвенцію вже сім раз відхиляли українські депутати. Це означає, що такого злочинного «співробітництва» українські парламентарі не хочуть. Адже йдеться про узаконення на державному рівні торгівлі дітьми-сиротами, вивезення їх закордон з метою незаконної трансплантації органів, використання дитячої проституції, усиновлення гомосексуалістами та ін. Стаття 22 Конвенції передбачає створення іноземцями посередницьких бізнес-структур при усиновлені дітей закордон. Окрім того, Конвенція не передбачає обов’язкової участі усиновлювачів в процесі усиновлення, а це приведе до того, що частина усиновлювачів буде створена фіктивно. І хто буде гарантувати, що дітей не вивозять на органи? Окрім того, є безліч випадків жорстокого знущання іноземних прийомних сімей над українськими дітьми.

Після ратифікації Україною у 1991 році Конвенції ООН з прав дитини була спущена жорстока система ювенальної юстиції. Ратифікація Гаазької Конвенції про міжнародне усиновлення ще більше посилить злочинні механізми ювенальної юстиції та приведе до знищення генофонду України.

Шановний пане Президенте, позиція українських депутатів, незважаючи на тиск лобістів Гаазької конвенції (Юрія Павленка, Любомира Гузара, «України без сиріт», «Ла Стради») заслуговує на повагу. Просимо Вас врахувати думку народних депутатів, думку Церкви, громадськості та ні в якому випадку не підписувати Угоду про асоціацію України з ЄС, 24 стаття якої спустить масову торгівлю українськими дітьми.

 

Від імені Української Правовірної Греко-Католицької Церкви

 

+ Маркіян, ЧСВВр            + Дмитро, ЧСВВр
Глава УП ГКЦ                 єпископ-секретар

 

Від імені Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Ілля
Патріарх

 

+ Тимотей, ЧСВВр             + Методій, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

Львів, 1.10.2013р. 

 

Копії:

Президенту РФ В.В. Путіну

Народним Депутатам України

Депутатам Державної Думи РФ

Представникам Християнських Церков України

Громадським організаціям

ЗМІ