Британські парламентарії запропонували легалізувати кокаїн

Дата публікації:   2013-11-09
Автор:   Зі світу

 

 

Британські парламентарії запропонували легалізувати кокаїн

 

ЛОНДОН. Британські парламентарії запропонували легалізувати кокаїн для забезпечення «найкращого лікування представникам найбідніших верств населення». Відповідна доповідь була нещодавно представлена Парламенту. Документ був підготовлений впливовою парламентською групою з реформи наркополітики. Його автори зазначають, що, хоча в XX столітті кокаїн виявився поза законом на хвилі повальної наркоманії, раніше ця речовина славилася своїми унікальними медичними властивостями. Так, за словами доповідачів, наркотик багатий кальцієм і протеїном, а також може використовуватися при лікуванні болю в м'язах.

На думку авторів доповіді, кокаїн зможе врятувати життя мільйонам найбідніших людей, якщо його вдасться обмежено легалізувати. Для цього пропонується провести додаткові дослідження речовини (це не ясно, чи автори закону хочуть перевірити його на собі). Представники парламентської групи вважають, що замість того, щоб боротися з виробниками наркотику, варто створити регульований ринок. Однак, як свідчить трагічна практика багатьох країн, які хоч якимось способом легалізували наркотики, контролювати ринок наркоторгівлі практично неможливо.

Парламентарії могли би провести відповідні дослідження по цвинтарях і подивитися, скільки там є людей, які "лікувалися" кокаїном і як ця речовина, багата кальцієм і білком, принесла їм користь...

 

Джерело: http://asaratov.livejournal.com/4113797.html