Церковний лідер Філарет є зрадником Христа, Церкви і народу

Дата публікації:   2013-12-30
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                                                                                                                                          Єпископам УПЦ КП

 

  Церковний лідер Філарет є зрадником Христа, Церкви і народу

 

 

Шановні єпископи!

Повідомляємо Вам, що Ви повинні відкликати з церковної посади зрадника Церкви і народу Філарета.

Аналіз його публічних висловлювань в засобах масової інформації:

Цитата Філарета: «У 2014 році найбільшою небезпекою для України стане вступ до Митного союзу».

Коментар: Найбільшою небезпекою для 2014 року є Філарет і Гузар та їх напрям діяльності для досягнення євро-содому в Україні.

Цитата Філарета: «Якщо Україна вступить до Митного союзу , в євразійський простір , то втратить державність і суверенітет».

Коментар: Це обман, правдою є якраз протилежне. Вступ до Митного союзу не зумовлений ніякою зміною українського законодавства чи Конституції, і є порятунком від євро-содому. Тут, навпаки, йдеться про збереження державності і суверенітету.

Цитата Філарета: «Росія з її імперіалістичними намірами хоче знову приєднати до себе Україну, Білорусь , Молдову , Казахстан , Вірменію , і створити імперію. Українці туди не хочуть».

Відповідь: Філарет знову обманює. Реальність така, що ні Казахстан, ні Білорусь, не втратили свою незалежність. На противагу цьому, країни, які увійшли в ЄС, цю незалежність втратили. Без Брюсселя вони вже не можуть прийняти жодного серйозного рішення, і навіть не можуть вийти з цієї тюрми народів. Росія не проявляє жодних імперіалістичних намірів, як хибно стверджує Філарет.

Цитата Філарета: «Що дає нам Європа? Перш за все, вона зберігає українську державність. Всі країни, які входять в ЄС , є незалежними».

Відповідь: Філарет знову обманює. Євроінтеграція пов'язана з передумовою втрати національного суверенітету. Про це свідчив пакет колонізаційних законів, поєднаних з легалізацією аморального гомосексуалізму.

Цитата Філарета: «Так, як народ стоїть сьогодні на Майдані , так повинен стояти і до кінця».

Відповідь: Це стверджують також західні глобалісти, які навіть ціною крові просунули зміни режимів вже в 20 країнах. На майдані сьогодні не стоїть народ, але горстка підкуплених людей, найняті бойовики з-за кордону, та обманені Гузаром і Шевчуком греко-католики, привезені з Галичини.

Цитата Філарета: «Україна в цілому , не тільки її Захід, а й Схід, хоче в Європу. Тому ми переможемо».

Відповідь: Наступна брехня Філарета. Тільки люди, які були обманені мас-медіа чи зрадницькими церковниками, не спроможні прийняти реальність. Вступ до ЄС був би самогубством економіки, державної незалежності, моральних цінностей і християнства. Цю правду систематично відкидали як церковники, так і мас-медіа. Тут йшлося про масову маніпуляцію народом. Сучасний ЄС з гей-антицінностями не є християнською Європою, але її гробом. Філарет і Гузар є професійними гробарями Церкви і України!

Висновок:

«Патріарх» Філарет закликав мешканців України до вступу в ЄС і зробив жест візиту до Брюсселю. Вступ до ЄС передумовлений прийняттям гомосексуальних законів, які нищать усі моральні цінності і суть християнства. Тому на Філарета лягла Божа анатема згідно Гал. 1,8-9. Церковний уряд він займає вже незаконно. Вашим обов’язком, як єпископів УПЦ КП, є радикально відділитися від нього і відкликати його з посади. В іншому випадку, його прокляття переноситься і на вас. Філарет ще й до того спонукає до антидержавного путчу через євромайдан. Справедливість вимагає, щоб він був покараний відповідно до державних законів, як будь-який інший порушник закону.

 

                                                                                   + Маркіян, ЧСВВр

                                                                                      Глава УП ГКЦ

 

                                                                                   + Дмитро ЧСВВр

                                                                           Єпископ-секретар УП ГКЦ

 

                                                                                                                                                        Львів, 29.12.2013р.

 

 Копії:

- Президенту України

- Прем'єр-міністру України

- Депутатам Верховної Ради України

- Єпископам УПЦ МП і Російської Православної Церкви в Росії

- ЗМІ

 

Завантажити: Церковний лідер Філарет є зрадником Христа, Церкви і народу (29.12.2013)