До Святого вечора (6.01.2014) хай греко-католики залишать Майдан!

Дата публікації:   2014-01-02
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Монс. С. Шевчук

Глава УГКЦ

До Святого вечора (6.01.2014) хай греко-католики залишать Майдан!

 

Шановний монсеньйоре!

Загальновідомо, що Ви змобілізували греко-католиків Галичини. У Львові своїм зверненням Ви відкрили Майдан. У Києві надаєте житло для 600 осіб, хоча йдеться про ініціативу, яка може призвести до кровопролитної громадянської війни. Ви одним з перших зустрілися з новим послом США, а Ваш підлеглий Гудзяк на базі американських технологій ініціював студентів України і широку громадськість до революції. Український Католицький Університет (УКУ) під проводом Гудзяка проголосив непокору українській владі і закликав інші університети наслідувати його. Тут йдеться про антизаконну діяльність, яка підлягає найважчим покаранням. За це все Ви несете відповідальність, як Глава УГКЦ.

Покайтеся! Зокрема, в неділю, 5 січня 2014, закличте в пастирському посланні, призначеному для всіх греко-католицьких парафій, щоб усі віруючі УГКЦ до Святвечора залишили Майдан. Явною вимогою євромайдану є скинення законної влади і просунення т.зв. євро-цінностей. Зокрема, пріоритетом політики ЄС є гомосексуалізм, який руйнує всі моральні й духовні цінності і саме християнство. Гомосексуальна ідеологія пов'язана з викраданням дітей, їх розтліванням, і навіть з їх розшматуванням на органи. Гендер-ідеологія в ЄС насильно змінює мислення так, що діти вже в садочку не можуть про себе стверджувати, що є хлопчиком чи дівчинкою. Їх сугестивно мотивують, щоб через гормональні препарати і подальші операції вони змінювали свою стать. Твердження представництва ЄС в Україні, що Україна не буде змушена приймати гендер-гомосексуалізм, є грубою брехнею. Досвід показує, що ЄС використовує обіцянки для маніпуляції, але згодом їх порушує. В ЄС також створюється тиск, щоб легалізували наркотики і узаконили масове вбивство людей через т.зв. евтаназію. Педофілія, інцест, зоофілія – все це також відноситься до т.зв. євро-цінностей. Насправді йдеться про збочення і злочини проти людства, важчі, ніж злочини гітлерівського фашизму. Угода про асоціацію з ЄС також призвела б до втрати незалежності України і до тотального економічного колапсу. Ці твердження не є фантазією, але суворою реальністю. Нагадуємо, що ці факти Ви свідомо замовчували перед віруючими. Ініціюванням євромайдану Ви копаєте гріб не лише українським християнам, але й усім моральним людям в Україні.

Єпископи РКЦ в пастирському листі від 29.12.2013 засудили гендер-гомосексуальну ідеологію ЄС і ювенальну юстицію. Потім правдиво оцінили українську владу: «Можемо радіти, що влада у нашій країні підтримує родину, надаючи фінансову допомогу для сімей, у яких народжуються наступні діти. Це чудовий приклад і взірець для сусідніх країн». Цим виразно показали, що т.зв. євроінтеграція стала б  для українського суспільства декадентним напрямком.

Шановний монсеньйоре, Ви несете відповідальність за організацію путчу проти законної влади. Зробіть хоча б сьогодні цей мінімум: Закличте священиків і вірних УГКЦ, щоб до 6 січня залишили Майдан.

 

Від імені Синоду єпископів УП ГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

 

+ Дмитро, ЧСВВр

Єпископ-секретар УП ГКЦ

 

Львів, Україна, 2.01.2014

Копії:

- Президенту України В.Ф. Януковичу

- Прем'єр-міністру України М. Я. Азарову

- Генеральному прокурору України В.П. Пшонці

- ЗМІ


Приєднані файли

До Святого вечора хай греко-католики залишать Майдан! (2.01.2014) Скачати До Святого вечора хай греко-католики залишать Майдан! (2.01.2014) .DOC 28.0 kB