Відкликання посла США

Дата публікації:   2014-01-03
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Президенту України
В. Ф. Януковичу

Відкликання посла США


Шановний пане Президенте!

Звертається до Вас архиєпископ Маркіян від імені Синоду Єпископів Української Правовірної Греко-Католицької Церкви.

Євромайдан виявив, що за організацією путчу проти законної влади і народу стоїть американське посольство. США вже протягом кількох років готувалися перейняти політичну владу в Україні. Цю новітню війну проти  демократичних країн Америка вже реалізувала в 20 державах, використовуючи новітні революційні технології. Отож для окупації держави мають послужити зрадники власного народу, завербовані з допомогою корупції.

В Україні в цьому путчі відіграє найбільшу роль Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) під керівництвом кардинала Гузара і його наступника С.Шевчука. До їх структури входить і Український Католицький Університет (УКУ), який очолює єпископ Гудзяк. Гузар і Гудзяк є громадянами США.

З допомогою соціальних мереж Гудзяк організував путч для скинення влади. Він організував євромайдан не лише в Києві, а й у Львові, Брюсселі, Парижі, США.

Вимагаємо, щоб ці релігійні лідери відповідно до справедливих законів були покарані за організацію путчу проти законної влади.

Просимо Вас, щоб Ви, за прикладом президента Білорусії, відкликали американського посла, а потім скасували посольство США в Україні. Причин для цього є кілька. Йдеться про диверсійну діяльність:

1) через американські благодійні організації;

2) через неурядові організації США, які підготували путч;

3) через організацію тех-кемпів в посольстві США з метою скинення влади;

4) через маніпуляцію народом через ЗМІ, які їм служать;

5) через дотацію опозиційних сил з допомогою корупції;

6) через підтримку євромайдану мільйонами доларів;

7) американці витренували 10 000 лідерів, які прагнуть провести підривну мобілізацію народу до антиурядового путчу;

8) через корупцію політичних лідерів – опозиційних  і позафракційних депутатів парламенту – з метою ліквідації законної влади;

9) через різні приховані акції посольства США для підготовки в Україні своїх агентів перевороту;

10) шляхом ініціювання повалення уряду американськими дипломатами, які були учасниками євромайдану. Це посол США, сенатор Маккейн та заступник держсекретаря США, яка лицемірно роздавала бутерброди «Беркуту» з метою просунення колонізаційних інтересів США;

11) через публічне виставлення прямо на сайті Білого дому петицій, які є проти України і закликають збирати підписи для накладення санкцій на президента і уряд, і навіть з метою військового втручання та окупації України.

Це все – вагомі підстави для видворення американського посла і розриву дипломатичних відносин з США. В іншому випадку існує небезпека, що Америка буде продовжувати свою диверсійну діяльність, поки не досягне своєї колонізаційної мети. Президент Лукашенко видворив посла разом з посольством. В Білорусі економіка зростає, а у всіх державах ЄС – навпаки йде на спад. На межі економічного колапсу є Греція, де близько 50% безробітних.

Шановний пане Президенте, не бійтеся зробити цей радикальний крок щодо США, щоб врятувати Україну. Злочини США недавно чинилися в Сирії, а Лівії це коштувало 70 000 людських життів.

Нехай Бог дасть Вам світло і силу для порятунку України від глобалізаційного автогеноциду.+ Маркіян, ЧСВВр
Глава УП ГКЦ


+ Дмитро, ЧСВВр
єпископ-секретар УП ГКЦ


Львів, 1.01.2014р.


Копії: - Президенту РФ В.В. Путіну; - Президенту Білорусі О.Г. Лукашенку; - Народним Депутатам України; - ЗМІ


Приєднані файли
Відкликання посла США (1.01.2014) Скачати Відкликання посла США (1.01.2014) .DOC 29.0 kB