Відома російська актриса виступила з критикою ювенальної юстиції

Дата публікації:   2014-01-28
Автор:   Зі світу

 

Відома російська актриса виступила з критикою ювенальної юстиції

 

Відома російська актриса Катерина Васильєва виступила з критикою ювенальної юстиції.

«Ювенальна юстиція – це жахливо! Я завжди кажу: не треба спокушатися, нас ніхто в спокої не залишить. Йде третя світова війна. Тільки війна ця – духовна. І ворог – сильний і страшний. Ювенальна юстиція – це зброя масового ураження», –  сказала актриса в інтерв'ю, опублікованому на сайті православного товариства «Радонеж». За її словами, ЮЮ –  це зброя, направлена на знищення четвертої заповіді «Шануй батька твого і матір твою».

К. Васильева розповіла, що коли була на лікуванні в Швейцарії, до неї в гості приїжджала одна російська емігрантка з молодшим сином. «Хлопчику було сім років, і він поводився... надто вільно. На моє запитання, чому вона дозволяє йому так поводитись, жінка відповіла, що тут так належить. Я запитала про її старшого сина, якому на той момент було 16 років. Вона сказала, що юнак жив у Росії, і він інший». Минуло небагато часу, і актриса дізналася, що цей самий юнак викликав міліцію, щоб вони затримали його матір за те, що вона, будучи у себе вдома, сказала його дівчині, щоб та йшла додому, оскільки вже пізно. Ось явні плоди ювенального антивиховання, і якщо наші батьки не хочуть опинитися у схожій ситуації, треба виразити своє рішуче НІ ювенальній системі.

Джерело: http://3rm.info/42792-ekaterina-vasileva-yuvenalnaya-yusticiya-oruzhie-protiv-zapovedi-o-pochitanii-roditeley.html