Відповідь на Звернення греко-католицького єпископату України від 31.01.2014 з приводу суспільно-політичної ситуації в державі (+ відео)

Дата публікації:   2014-02-06
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Відповідь на

Звернення греко-католицького єпископату України від 31.01.2014
з приводу суспільно-політичної ситуації в державі

 

Дорогі у Христі!

Обов'язком Синоду єпископів УП ГКЦ є проповідувати правду, яку від вас приховують.

Звернення  єпископату УГКЦ закінчується душпастирськими вказівками про спільну молитву та піст за Україну і Молитву митрополита Андрея Шептицького за український народ! З закликом до посту і молитви ми повністю погоджуємося! Але піст і молитва повинні бути пов'язані з правдивим покаянням. Ніхто не може молитися і постити за те, що є очевидним злом і бунтом проти Бога! Молитися за євромадан, який просовує євро-содом, пов'язаний з системою викрадання дітей, є богохульством! Молитися і постити за те, щоб в Україні був узаконений пріоритет США і ЄС, яким є гомосексуалізм, – це злочин проти Бога і Євангелія!

Глава УГКЦ С.Шевчук говорить про цінності, які відстоює євромайдан, але приховує, що йдеться про гомосексуальні і педофільні злочини. Кард. Гузар і його масонська група «Першого грудня» разом з Шевчуком прагнуть запровадити євросодом навіть ціною братовбивчої війни!

Гузар своїми єресями стягнув на УГКЦ Божу анатему згідно Гал. 1,8-9. Шевчук, замість покаяння, не тільки утримує, але ще й збільшує це Боже прокляття!

Плодом цього є те, що прості люди вірять брехні в мас-медіа, які викупили американці, щоб просовувати прихований автогеноцид України Що стосується глави УГКЦ С.Шевчука і екс-глави Гузара, то їх стосуються те, що треба «слухати Бога більше, ніж людей» (Ді 5,29), тобто ніж цих сучасних  первосвящеників, які зловживають Божим авторитетом.

Якщо хтось стверджує, що Майдан є мирною маніфестацією, то він втратив розум, а людей вважає дурнями і божевільними. «Мирні» маніфестанти звели барикади. Чи це дозволили б, наприклад, в США чи в Німеччині? «Мирні» маніфестанти підпалили автобуси, насильно захопили будівлю міської держадміністрації, кидали на беркутівців, які не використовували зброю, бензин, а потім «коктейлі Молотова». Близько 600 правоохоронців перебувають в лікарнях. 8 було вбито. Одного «мирні маніфестанти» навіть розіп'яли на решітці огорожі. Чи могли б ці беззаконня і злочини робити перед будівлею адміністрації президента США? Протягом однієї години ця т.зв. мирна маніфестація була б ліквідована, навіть ціною розстрілу всіх агресивних нападників.

Що стосується жертв в рядах мирних маніфестантів, то вони також є на сумлінні досвідчених бойовиків, деякі з яких вже брали участь у кривавих переворотах в Лівії та Сирії. Це професійні злочинці і вбивці, які вбивають жертв і зі своїх рядів, відповідно до сценарію американських революційних технологій. Їх завдання – викликати емоційний шок, а потім мас-медіа вже розпалюють ненависть проти законної влади, щоб її усунути. Згідно цього сценарію смерть невинного чоловіка зі Львова ініціювали ті ж самі злочинці, які прагнуть розпалити ненависть Західної України проти Східної і викликати громадянську війну.

Ісус сказав: «Якщо не покаєтеся, то всі загинете». А далі сказав: «Правда визволить вас!» Ісус є Правда. Палатки на євромайдані і лицемірні молитви є висміюванням правди і вершиною церковного лицемірства. За них несе повну відповідальність монс. Шевчук і Гузар. Божий Дух устами найбільшого пророка взиває до цих церковних фарисеїв: «Гадюче поріддя! Принесіть плоди, гідні покаяння! Вже сокира прикладена до кореня...» (Мт. 3).

Обманені католики на Майдані викрикують гасла: «Смерть ворогам!». Запитуємо: Хто є справжнім ворогом України? Янукович і Азаров, чи Шевчук і Гузар? Перші два врятували Україну від євро-содому, а два інші просовують євро-содом навіть ціною громадянської війни!

Закликаємо єпископів, священиків, монахів і вірних духовно і юридично відділитися від цих двох лідерів євромайдану. Це не тільки наша пропозиція, але це Божа вимога для кожного щирого католика. З цієї вимоги Бог вимагатиме звіту. Якщо мовчиш, то далі погоджуєшся з єресями і євро-содомом, пов'язаним з викраданням дітей. Провина за заплановані викрадання дітей – 50 000 на рік – ляже на тебе, і можливо між цими 50 тисячами буде і твій син, дочка, онук чи онука.

Цим листом ми не хочемо досягти того, щоб священики і віруючі не молилися і не постили за майбутнє України. Навпаки, хай моляться і постять! Ми лише доповнюємо ключову умову, без якої  молитва і піст стає тільки лицемірством. Цією умовою є правдиве покаяння. Конкретно це означає: єпископи, священики, монахи і вірні, відділіться від єресей, а тим самим і від прокляття, яке на вас стягує кардинал Гузар. Відкличте з посту Глави УГКЦ його наступника С. Шевчука.

Моляться за вас і благословляють вас:

 

+ Маркіян ЧСВВр,
Архиєпископ і Глава УП ГКЦ

 

+ Дмитро, ЧСВВр,
Єпископ-секретар УП ГКЦ

 

Львів, 2.02.2014

 

Копії

- Народним депутатам України

- Церковним представникам

- ЗМІ


Приєднані файли
Відповідь на Звернення греко-католицького єпископату України від 31.01.2014 Скачати Відповідь на Звернення греко-католицького єпископату України від 31.01.2014 .DOC 38.5 kB