Відповідь архиєпископу Філадельфії стосовно євромайдану

Дата публікації:   2014-02-14
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Чарльз Дж. Чапут
Архиєпископ з Філадельфії
США

 

Відповідь архиєпископу Філадельфії стосовно євромайдану

 

Шановний пане архиєпископе!

 

Ви написали заклик американській владі, щоб покарала українську владу нібито за злочини на євромайдані.

 

Цитата з Вашого листа : «Я прошу сьогодні всіх католиків Великої Філадельфії наполегливо молитися за церкву в Україні і здійснювати тиск… введення фінансових санкцій».

 

Відповідь: Ви лицемірно закликаєте молитися за Церкву в Україні. Лідери цієї Церкви, кардинал Гузар і монс. Шевчук, зловживають простих віруючих УГКЦ як живий щит на Майдані. За ними є натреновані терористи з-за кордону, які намагаються провести державний переворот відповідно до т.зв. революційних технологій США. Скинення влади принесло б:

 

1) втрату незалежності України

2) економічний колапс

3) узаконення гендер-гомосексуальних збочень і масових викрадань дітей

4) ліквідацію істинного християнства.

 

Цитата: «Українські урядовці... силою розігнали інакомислячих демонстрантів, вбивають протестувальників…»

 

Відповідь: Міліція не вбиває протестувальників. П'ятьох мертвих з боку Майдану мають на совісті досвідчені бойовики. Вони цілеспрямовано, відповідно до американських революційних технологій, потребують здобути якусь сакральну жертву. Тоді в цьому звинуватять владу, щоб її скинути.

 

«Інакомислячі демонстранти» в масках, з ланцюгами, залізними прутами, піротехнічною зброєю і «коктейлями Молотова» поранили 600 міліціонерів. Один був зарізаний ножем на смерть, іншого розіп’яли на брамі, а наступних убили. Всього 8 мертвих міліціонерів. В США за поранення міліціонера чи за насильницький переворот існує покарання 10-35 років ув’язнення. Згідно мірок американської демократії це є найжорстокіші кримінальні злочинці, і ви їх захищаєте!

 

Цитата з Вашого листа : «Українське католицьке духовенство здійснює вкрай необхідну пастирську опіку над тими, які вийшли відстоювати свої людські права і принципи демократії.»

 

Відповідь : Т. зв. людські права на євромайдані насправді є просовуванням гомосексуальних збочень. Т.зв. принципи демократії фактично є запровадженням тоталітаризму і неоколоніалізму Брюсселю.

 

Що стосується пастирської опіки УГКЦ, то загальновідомим є факт, що на євромайдані людям до чаю дають наркотики. Там панує аморальність, насильство, використовують руйнівну музику і барабани для порушення людської психіки. Близько 4 500 учасників євромайдану просили про психіатричну допомогу. Це плоди пастирської опіки УГКЦ, про яку говорите, що вона є вкрай необхідна.

 

За злочини на Майдані головну вину несуть агенти Америки: посольство США в Києві та нунціатура Ватикану з церковними лідерами Гузаром і Шевчуком. Шевчук вже 3 місяці дає притулок і харчування 600 путчистам в підвалі свого храму. Він змушує всіх католиків утримувати злочинний євромайдан. Він був зобов'язаний сказати правду, що євроінтеграція – це просовування гомосексуалізму. Він був зобов'язаний, як глава УГКЦ, категорично закликати католиків, щоб покинули самогубний євромайдан. Однак він і агенти США цього не хочуть. Тому Шевчук несе повну відповідальність за всі злочини, за всі поранення і за всіх мертвих на обох сторонах. На початку лютого 2014 року він приїхав до Америки з метою скинення української влади і просовування ідеології гомосексуалізму. Справжній голос народу такий, що більше 2/3 України разом з Кримом 12.02.2014 заявили, що вони проти євро-содомської окупації Брюсселем, запрограмованої агентами США.

 

Шановний архиєпископе! Нагадуємо Вам, що 24.05.2010р. Синод єпископів УП ГКЦ оприлюднив на вас Боже прокляття – анатему згідно Гал. 1,8-9 за єдність з єресями і синкретизмом. Священики, монахи і віруючий люд повинні перед Богом і своєю совістю створювати на Вас, як на єретика, адекватний тиск, щоб Ви покинути свій уряд. В іншому випадку повинні від Вас, як від єретика, відділитися. Згідно Гал. 1,8-9 і доктринальної булли Павла IV, уряд Ви займаєте вже незаконно і все, що чините від 24.05.2010р. є недійсним – уділювання Святих Таїнств, свячення священиків. Якщо священики від Вас не відділяться, то прокляття з Вас переходить на них і вони також уділяють Таїнства, зокрема Сповідь і Євхаристію, недійсно. Замість благословення скликають прокляття на себе і на віруючих.

 

Покайтеся! Закличте американського президента і уряд заборонити гендер-гомосексуалізм, викрадання дітей ювенальною юстицією, чіпування! Тоді самі відійдіть з церковного уряду.

 

+ Маркіян, ЧСВВр
Глава УП ГКЦ

 

+ Дмитро, ЧСВВр
Єпископ-секретар УП ГКЦ

 

Львів, Україна, 12.02.2014р.

 

Копії:

- Президенту і конгресменам США

- Президенту України і депутатам Верховної Ради України

- Церковним лідерам США

- Держсекретаріату Ватикану

- ЗМІ


Приєднані файли
Відповідь архиєпископу Філадельфії стосовно євромайдану (12.2.2014)
Скачати Відповідь архиєпископу Філадельфії стосовно євромайдану (12.2.2014) .DOC 38.0 kB