Аналіз т.зв. «Національного акту свободи» масонської ініціативної групи «Першого грудня»

Дата публікації:   2014-02-17
Автор:  

 

Аналіз т.зв. «Національного акту свободи»

масонської ініціативної групи «Першого грудня»

 

Цей документ є наглядним прикладом того як світові масони хочуть здійснити свій план автогеноциду народу на прикладі України.

 

Власне ці наміри і плани вони записали в своєму НАЦІОНАЛЬНОМУ АКТІ СВОБОДИ. Закріпили, що норми Національного акту свободи є «нормами прямої дії, які встановлюють особливості діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, реалізації їхніх повноважень та застосування українського законодавства», іншими словами вже реально встановлюють заявлені раніше нові правила гри в державі.

 

1. Задля більшої помпезності, переконливості в преамбулі Національного акту свободи ініціативна група «Першого грудня» створює враження, що «мільйони громадян України вийшли на мирний протест». Які мільйони? І який мирний протест? В Україні населення складає 46 мільйонів. Т.зв. «євромайдан» підтримали лише обманені греко-католицькою ієрархією галичани. Це фактично 3 області, але ж в Україні є 24 області та
АР Крим. Більшість населення України неодноразово висловилися проти євроінтеграції України. То ж про які мільйони може йти мова? Щодо мирності протесту, то тут можна порівняти – вбиті  правоохоронці (застрілені, зарізаний ножем, розіп’ятий на решітці), більше 600 поранених правоохоронців. Незважаючи на це лицемірно і сугестивно пишуть про застосування владою сили і пролиття крові, про «права людини, жорстокість і нелюдськість системи, катастрофу державної влади», в той час як самі є винуваті в кровопролитті, жорстокості і нелюдськості.

 

2. Пишуть «Прагнемо гарантувати цілісність України та інтеґрувати її в цивілізований простір світової і європейської демократії». Але ж інтеграційні документи України передбачають втрату суверенітету України. Щодо європейської демократії та європейських цінностей, то в Німеччині легалізована зоофілія і є створені доми для зоофілів. В Італії легалізують педофілію з покаранням для педофобів 4 роки позбавлення волі з перевихованням в закладах педофілів. Європарламент з великою перевагою голосів схвалив скандальну доповідь «про боротьбу з гомофобією» і заборону «дискримінації» на підставі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Європарламентарі Юстас Вінцас Палецкис, Вілія Блінкявічюте і Леонідас Донскіс схвалили резолюцію соціалістки Едіте Естрелья, європарламентарія з Португалії, під назвою «Сексуальне і репродуктивне здоров'я та права», де сказано, що дітей змалечку слід інформувати про різні види збочень.

 

3. Пишуть, що прагнуть «жити в країні де торжествують … особиста гідність, солідарність». Практика ЄС свідчить, що коли декларують такі поняття, як особиста гідність, солідарність, то мають на увазі гомосексуалістів і солідарність з їх збоченням (порівняйте практику Європейського суду з прав людини у справах гомосексуалістів, трансгендерів і т.д.).

 

4. Зазначають що «прихід нової доби залежить від спільної волі та колективних зусиль усіх громадян України».

Що ж це за термінологія – нова доба, нова ера?

Власне це і є масонський план New Age - одна релігія, один бог, одне світове правління, тобто влада антихриста.

 

Боже Слово в Одкровенні Івана Богослова називає цей «прихід» останніми часами і кінцем світу. І для того, щоб реалізувати цей автогеноцидний план дияволу і його ініціативній групі потрібна спільна воля та колективні зусилля усіх громадян України.

 

5. Знову ж таки автори Акту пишуть  про свій план «ухвалення нової редакції Конституції України», яка зліквідує інститут сім’ї, суверенітет держави, інститут президентства (детальніше http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18600, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18588, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18513, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18510, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18508, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18506, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18501, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=18499) .

 

6. Новоутворений Кабінет Міністрів України, він же Уряд народної довіри – (словами технології революцій – «технічне правління», яке підтримають ззовні, тобто ЄС, США) фактично спеціально призначених зрадників, які вноситимуть «на розгляд проекти окремих актів на умовах прийняття їх винятково в цілому, без внесення змін суб’єктом прийняття рішення».

 

Наприклад, щоб на цей час, законопроект став законом, він проходить у Верховній Раді України опрацювання в комітетах, науково-експертному та у юридичному управлінні, а також І, ІІ, ІІІ читання, де зважуються всі поправки, пропозиції, є і постатейне голосування. Ініціативна група «Першого грудня» цими поправками позбавляє Верховну Раду України, а також всі інші органи діяти в межах чинного законодавства України та Конституції, бо зобов’язує приймати документи Уряду народної довіри «винятково в цілому, без внесення змін!!!».

 

Уряд народної довіри також хоче перебирати на себе подання призначення на посаду голів місцевих адміністрацій, щоб могти контролювати владу на місцях і реалізовувати свої лихі плани. А для того, щоб їм ніхто не перешкоджав, вони закріпили положення «на період діяльності Уряду народної довіри місцеві ради не можуть висловлювати недовіру головам місцевих державних адміністрацій, яка має наслідком їхню відставку».

 

7. Активно здійснюють підготовку до виборів шляхом призначення складу  Центральної виборчої комісії на таких позиціях, що парламентська більшість та меншість призначає її членів в пропорції половина на половину. Але ж справедливим є  пропорційне співвідношення відповідно до кількості місць в парламенті. Проте вони розуміють, що на цей час керована ними опозиція належить до «меншості».

 

8. Планують «докорінну зміну системи державного управління», «нові принципи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування».

 

9. Закріпили право на опір, право на повстання та що «нова редакція Основного Закону України повинна закріпити це право та механізм його забезпечення», щоб узаконити всі спроби путчу в Україні та уможливити здійснення експериментів з народом через технології революцій, які використовували на євромайдані.

 

10. Ще одною хитрою новелою є положення про те, що «На посади Міністра внутрішніх справ України, Міністра оборони України, Голови Служби безпеки України призначаються лише цивільні особи», щоб могти просунути на ці посади наперед визначених «своїх людей», не виключено, що і представників ЛГБТ-організацій.

 

11. Стаття 14 Національного акту свободи передбачає реформу правоохоронних органів і судової системи, де «пріоритетом реформи правоохоронних органів є підпорядкування діяльності захисту прав і свобод людини». В світлі практики Європейського суду з прав людини  захист прав і свобод людини передбачає солідарність до гомосексуалістів та повагу до їх «гідності».

 

12. Закріпили, що у двомісячний термін схвалять «законодавчі рішення, передбачені в Національному плані дій з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України», а туди якраз входять закони, що легалізують гомосексуалізм та покарання нормальних людей, які не сповідують цю найвищу європейську цінність. Також узаконення злочинної ювенальної юстиції, яка відбирає у нормальних батьків дітей.

 

Національний акт свободи є оприлюдненим планом дій масонів зі зміненими правилами гри в державі для автогеноциду України, але Україна Воскресне! Ще не вмерла в Україні…


Приєднані файли
Аналіз т.зв. «Національного акту свободи» 
масонської ініціативної групи «Першого грудня» Скачати Аналіз т.зв. «Національного акту свободи» масонської ініціативної групи «Першого грудня» .DOC 54.0 kB