Канонізація єретичного папи

Дата публікації:   2014-02-22
Автор:   ВВП

 
Державний секретаріат

Ватикан
 

Канонізація єретичного папи

 

Насмішкою над християнством і всім людством є те, що в той час, коли США разом з ЄС проголосили пріоритетом політики гендер-гомосексуалізм і викрадання та деморалізацію дітей, Ватикан на ці злочини лицемірно мовчить і де-факто їх схвалює. Трагедія в тому, що замість ясного слова, проголошує святим папу-апостата, який допустив виникнення масового відпаду від Церкви і сатанізацію народів на католицьких теренах.

 

На неділю, 27 квітня 2014р., запланована канонізація єретичного папи Івана Павла II.

 

Папа Гонорій І (625-638) схвалив неясне формулювання щодо єресі монотелітизму. Вселенський Собор в Константинополі (680-681) проголосив Папу Римського Гонорія I після його смерті за єретика. Злочини Івана Павла II проти чистоти віри є незрівнянно більші, в порівнянні з незначним доктринальним відхиленням посмертно екскомунікованого Гонорія І.

 

Чеський проповідник покаяння Ян Гус був несправедливо спалений в м. Костниця як єретик. Іван Павло II по-справедливості мав би бути спалений як супер-єретик. Замість того Іван Павло II має бути проголошений святим. Його єресі заперечують суть усього вчення Католицької Церкви.

 

Іван Павло II прикривав свої єресі пошаною до Діви Марії та боротьбою з абортами. Але реальність така, що, з іншого боку, він відкрив двері духу антихриста всередині Церкви.

 

1) Іван Павло II прийняв від жриці антибога Шиви магічний знак, який виражає посвячення цьому поганському божеству! Це згіршення і для некатоликів!

 

2) Іван Павло II публічно цілував Коран! Цей жест Глави Церкви трактується так, що Коран є священною книгою на одному рівні зі Св.Письмом! Це призводить до релятивізму і синкретизму!

 

3) Під час правління Івана Павла II в новому кодексі була скасована екскомуніка latae sententiae за членство католиків в масонській організації. Це відкрило двері масонам для розвитку своєї руйнівної діяльності всередині Церкви.

 

4) Під час правління Івана Павла II – за 26 років – настав масовий розклад в Церкві і відпад від неї.

 

5) Мовчанкою схвалив неомодернізм історично-критичної теології, яка в результаті заперечує Божество Христа, Його спасительну жертву на хресті, Його самого як єдину Дорогу спасіння, і взагалі Божественне натхнення Св. Письма та всі чудеса, включаючи історичне і реальне воскресіння Христа!

 

6) Іван Павло II у 1986 і 2002 здійснив апостатичий жест в Асижі. Інтерпретація цього жесту втілила нове єретичне мислення, що християнство і поганські релігії є рівнозначними дорогами до спасіння.

 

7) Він мовчав і де-факто схвалив гомосексуалізм, педофілію і сучасні сексуальні збочення, що просовуються ООН, США і ЄС.

 

За те, що Америка оголосила гомосексуалізм і викрадення дітей пріоритетом своєї політки, яку просовує у всіх державах світу, несе повну відповідальність Іван Павло II через своє свідоме недбальство. Він дозволив розбуяти єресям і аморальності в Церкві. Він несе повну відповідальність і за те, що Європа де-факто знищила християнські корені і проголосила анти-Декалог в т.зв. ​​Лісабонській угоді, пріоритетом якої є гомосексуалізм і викрадання дітей. Поставивши на один рівень віру в Христа і демонів, він деформував мислення і колишніх християнських народів, щоб вони прийняли найбільш збочену аморальність.

 

Беатифікація і канонізація Івана Павла II – це поставлення верх ногами не тільки Католицької Церкви, але й всього християнства. Це насмішка над апостолами, мучениками і майже 2-тисячолітнім існуванням Католицької Церкви. Іван Павло II завершив процес, коли Обручниця Христова стала блудницею антихриста – Рим став Вавилоном.

 

Канонізація відступника і єретика Івана Павла II стане кульмінацією відступництва Католицької Церкви. Якщо це відбудеться, Візантійський Вселенський Патріархат ще раз підтвердить те, що вже проголосив: що Святий Дух покинув зовнішню структуру Католицької Церкви. Той, хто хоче залишитися в Містичному Тілі Христовому і спастися в годину смерті, повинен відділитися від видимої структури, яка прийняла духа антихриста.

 

Це проголошення Візантійського Патріархату цілком узгоджується з доктринальною буллою папи Павла IV.

 

Цитата з булли «єпископ ... або кардинал ... і навіть якщо б був ... Папою Римським – якщо перед своїм призначенням або обранням на Папу Римського відхилився б від католицької віри і впав в єресі, то був би обраний недійсно і нечинно, навіть якщо б був обраний одностайно одноголосним вибором кардиналів».

 

Що стосується Івана Павла II., він публічно проповідував єресі. У 1969 в Голландії була видана його книга, яка містить кілька єресей, за які на нього, як на тодішнього єпископа, лягла екскомуніка latae sententiae.

 

1.05.2011 р. Іван Павло II був проголошений Бенедиктом XVI за блаженного. Який результат? Бенедикт XVI стягнув на себе Божу анатему – екскомуніку, бо де-факто возвів на вівтар єресі Івана Павла II. Замість Євангелія та Духа Христа проголосив анти-Євангеліє, вигнав з Церкви Духа Христа і прийняв духа антихриста. Через цей жест на всіх католиків, які підпорядковуються цьому єретичному вченню, падає Божа анатема – прокляття згідно Гал. 1,8-9: «Якщо б хтось проповідував інше Євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, нехай буде проклятий!»

 

1.05. 2011р. Візантійський Вселенський Патріархат оприлюднив Божу анатему – прокляття на Бенедикта XVI і посмертно на Івана Павла II. Тобто 1 травня Іван Павло II був екскомунікований разом з тими, які проголосили фальшиву беатифікацію і хто приймає її як дійсну!

 

Якщо Іван Павло II подається нам за зразок для наслідування – то це пряма дорога апостазії, що закінчується в пеклі! Чому масони і дух світу просовують його канонізацію? Таким чином вознесуть духа апостазії і відпалого католицизму як зобов’язуючу норму!

 

Нагадуємо, що з беатифікацією Івана Павла II 1 травня 2011р. настав стан sedes vacantis, поки не буде обраний правовірний папа.

 

Висновок:
Візантійський Вселенський Патріархат закликає до покаяння всіх церковних ієрархів, на яких лежить Божа анатема – прокляття, щоб чинили правдиве покаяння. Першим кроком до цього покаяння є те, щоб замість запланованої канонізації 27 квітня 2014 р. проголосили його посмертну екскомуніку. Він виключений з Церкви як єретик, тому що має на сумлінні сучасний масовий відпад від Церкви і прокляття, яке лягло на Церкву з його вини.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Тимотей, ЧСВВр + Методій, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, Україна, 14.02.2014р.

 

Копії:
- Президентам країн Європи та Америки
- Православним і католицьким церковним лідерам
- ЗМІ

Приєднані файли
Канонізація єретичного папи (14.2.2014) Скачати Канонізація єретичного папи (14.2.2014) .DOC 40.5 kB