Мотивація до посту

Дата публікації:   2014-03-18
Автор:   ВВП

 

Мотивація до посту

 

У час Великого посту необхідно усвідомити ці основні реальності: Ти помреш. Ти будеш стояти перед Божим судом. Тебе чекає щаслива або нещаслива вічність. Божий Син, Ісус Христос, страждав і помер за тебе, щоб дати тобі вічне щастя після смерті. Терпіння при кривавому бичуванні було за твою нечистоту, приниження при коронуванні терням і плювання Христові в обличчя – за твою гордість.  Хресна дорога – за твої фальшиві дороги гріха. Христова смерть перемогла гріх і диявола та відкрила тобі дорогу до вічної слави. Ісус сьогодні говорить тобі: «Зречись самого себе, візьми свій хрест і йди за Мною». Куди? На Голготу. Там є вузька дорога (Мт. 7,14) до вічного життя через Христову смерть.

 

У час Великого посту дай собі постанову: щодня хоча б одне самозречення. Коли прийде думка себежалю, заздрості, нечистоти, гніву, скажи: «Ісусе, зрікаюся себе, зрікаюся себе... відділяюся від духа брехні і марноти».

 

Питання свободи – це питання мислення. Мислення повинно бути правдивим і чистим. Воно з'єднує нас з Христом і Його Духом Правди й Життя, який діє через Євангеліє.

 

Що є твоїм хрестом, який ти повинен нести? Це твоя зіпсована природа, різні рани на душі  з минулого, схильність до зла і різних залежностей, які тебе духовно поневолюють. Хрестом є і біль, що ти не є досконалий, чистий і покірний. З цим хрестом ти повинен йти за Ісусом. Якщо вирішиш іти за Ним, то Він духовно вже є з тобою, щоб допомогти тобі нести твій хрест. Тоді через віру маєш бути з Ним співрозп'ятий, а потім якнайчастіше входити до Христової смерті (2 Кор. 4,10). Через Хрещення ти був духовно занурений до Христової смерті, і одночасно ти отримав нове життя, життя воскреслого Христа. Духовно ти вже співвоскрес з Христом і духовно увійшов з Ним до небесної слави (Еф. 2,6). Наслідувати Христа, йти за Христом – це питання живої євангелійної віри і Божої благодаті, яка діє через Святого Духа. Це правдиве наслідування Христа не лише пасивно, але й активно нас з’єднує з Ним. Тоді тебе і тобі подібних віруючих стосуються слова: «Коли ж ви в Мені перебуватимете, і мої слова у вас перебуватимуть, просіте тоді, чого лиш забажаєте, і воно здійсниться для вас» (Ів. 15,7).


Приєднані файли

Мотивація до посту Скачати Мотивація до посту .DOC 31.0 kB