У Новій Зеландії зі школярами проводили порно-уроки

Дата публікації:   2014-03-19
Автор:   Зі світу

 

У Новій Зеландії зі школярами проводили порно-уроки

 

28 лютого 2014 газета «The New Zealand Gerald» опублікувала статтю на тему уроків відвертого розтління в Ново-зеландських школах.

Батьки забрали своїх дітей зі школи на Західному Березі на знак протесту проти обов'язкових уроків секс-освіти, які були більше схожі на порно-уроки. Перед початком навчального року школа попросила батьків підписати дозвіл на навчання дітей основам біології. Замість цього дітей стали відверто розтлівати. Обурені батьки розповідають, що вважають абсолютно "неприйнятним", коли їх дітям у школі розповідають різні збочення та «задоволення». Причому, подібні уроки входили в обов'язкову шкільну програму навчання для дітей 7-го і 8-го класу.

 

 «11- і 13-річним дітям не потрібно знати подібні речі. Ось чому ми так обурені. Наші діти на цих уроках були занадто налякані учителем, щоб сказати: Ми не хочемо чути все це» –  розповідає мати двох дітей, які відвідували цю школу. Її дочка розповіла, що деякі діти навіть затикають собі вуха, щоб не чути весь цей кошмар, про який розповідає вчитель. Почувши подібні розповіді від своїх дітей, деякі батьки одразу ж прийняли рішення забрати своїх дітей з цієї школи в знак протесту проти уроків розтління. Батьків серйозно обурило й те, що жоден з учителів цієї школи не поділяв позицію, що діти «не повинні взагалі чути про збочені техніки». А вчитель, який розтлівав їхніх дітей у стінах школи, досі навіть не вибачився ні перед дітьми, ні перед батьками. У відповідь на протести батьків керівництво школи заявило, що ця освітня програма з «статевої освіти» була частиною загальнонаціонального освітнього плану.

Джерело: http://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=11211675