Новий світовий порядок (НСП) і Україна

Дата публікації:   2014-04-02
Автор:  

 

Новий світовий порядок (НСП) і Україна

 

Пригадаймо 11 вересня 2001 року… Люди всього світу з жахом дивляться пряму трансляцію терористичного нападу на Всесвітній торговий центр в Нью-Йорку. Кадри викликають страх, а згодом смуток, аж депресію з цієї страшної події.

 

Як пов’язане падіння веж-близнюків з сучасними подіями в Україні?

 

Події 11 вересня представляють публічний початок нової світової революції, з якою закінчився період демократії. Так, як колись Велика Жовтнева революція почалась вистрілом з «Аврори», щоб покласти кінець монархії і запровадити комунізм, так і напад на вежі-близнюки не був нічим іншим, як сучасним вистрілом з «Аврори». Однак ця революція постійно триває, проходить країнами всього світу, і прямує до запровадження Нового світового порядку, тобто до пост-демократії чи медіократії – влади ЗМІ. Новий світовий порядок є запрограмований світовими масонами і просовується, насамперед, світовими банкірами! Йдеться про всесвітню диктатуру, яка прагне встановити контроль над кожною людиною, зруйнувати сім'ю, моральні цінності та правдиве християнство. Ця диктатура є жорсткіша, ніж фашизм з концтаборами смерті.

 

Хто з нас хотів би стати свідком ритуального вбивства, яке здійснюють сатаністи? А все ж 11 вересня така жертва була публічно представлена. Вперше весь світ міг бути учасником сатанинського ритуального вбивства, при чому – через пряму трансляцію. Майже 3 000 людських життів були принесені в жертву за один день, в один момент, щоб могло розпочатися впровадження Нового світового порядку. Вівтар цієї сатанинської гидоти не був захований десь у надрах сатанинського капища. Вівтарем, на якому була принесена жертва, стали самі мас-медіа.

 

Сьогодні медіа-простір стає найбільшою синагогою сатани. В ньому панує брехня і вбивства, бо і пан цього простору – диявол – є брехун і вбивця від початку. У цьому просторі презентували війну в Афганістані й Іраку, а також революції, які знищили наступних 20 держав. На цьому мас-медіальному вівтарі кожна з них провела своє криваве вбивство людських жертвоприношень, яких завжди вимагає антихрист. Вимагає їх, щоб ще раз стягнути прокляття за гріх Каїна і панувати над землею, на вівтарі якої «канонізує» зрадників як героїв, а брехню публічно проголошує правдою.

 

Новий світовий порядок і Україна

 

Відповісти на питання, хто конкретно має реальну владу в цьому Новому світовому порядку, практично неможливо. Знаємо, що на його вершині є сам сатана – князь світу цього.

 

Але ми можемо з певністю сказати, хто не має влади в Новому світопорядку. Останні події в Україні показують, що реальної державної влади вже не мають моральні політики, які захищають справжні права громадян. Чому так є?

 

1. Інструменти влади, що діють в демократії, в НСП вже не функціонують.

 

Правові засоби, такі як свобідні вибори, легітимна влада і воля більшості є інструментами влади, які можливо, функціонували в демократії, але в Новому світопорядку, є лише театром. НСП використовує їх тільки як стереотипи – позитивні поняття, якими насправді маніпулює відповідно до волі того, хто ними управляє з-за лаштунків. Інструменти влади приймаються тільки до тієї міри, доки вони служать Новому світопорядку. Тому в НСП все-одно, кого громадськість буде обирати. Той чи інший політик підпорядковується вже не волі більшості народу, але тим, які стоять за НСП – глобалістам. Їх мета ясна: редукція людства через гомосексуалізм та ювенальну юстицію.

 

2. Духовною причиною є таїнство первородного гріха – «Хто заперечує вчення про первородний гріх, для того історія людства є незбагненною таємницею. Тільки той, хто визнає це вчення, розуміє сам себе та історію людства». (Ketteler)

 

(бр. Михайло)

Приєднані файли
Новий світовий порядок (НСП) і Україна Скачати Новий світовий порядок (НСП) і Україна .DOC 37.0 kB