Пастирське послання Синоду єпископів УП ГКЦ до християн України /II частина/

Дата публікації:   2014-04-19
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Пастирське послання Синоду єпископів УП ГКЦ до християн України

(ІІ частина)

 

Говорити про славне Христове воскресіння без покаяння, без признання своєї вини є  лицемірством і глузуванням з Бога. Для України, щоб вона спаслася, сьогодні є тільки один-єдиний шлях – правдиве покаяння! Мусить назвати гомосексуалізм гріхом! Повинна засудити самогубну систему, засновану на ідеології гомосексуалізму. Америка публічно проголосила гомосексуалізм пріоритетом своєї закордонної політики. ЄС також на перше місце поставив гомосексуалізм під магічним терміном «гендер». Цим нищить всі моральні, духовні та християнські цінності. Гомосексуалізм нерозривно пов'язаний з викраданням дітей та їхнім моральним і духовним каліченням. Коли цю дуже простеньку правду Україна не хоче признати, і хоче скочити в прірву, то хай потім в цьому не звинувачує Бога.

 

Існують ще останні можливості, коли відважні особи можуть протистояти цій смертоносній і геноцидній брехні і задля їхньої віри та пожертвування власного життя Україна в останню секунду може бути врятована. Тому знову закликаємо усіх щирих християн: Зупиніться на шляху до погибелі! Почніть чинити правдиве покаяння і назвіть гріх гріхом! «Якщо не покаєтеся, всі загинете» (Лк. 13, 3). Почніть день і ніч взивати до Бога за прощення і спасіння. Можливо, Бог змилується. Дайте Богу обіцянку, що до кінця цього року щодня будете присвячувати одну годину молитві за порятунок свого народу.

 

Над вибраним народом вже був підписаний вирок смерті. Але через віру двох сміливих людей –  Мардохея та Естер – народ був врятований. Обидва ризикували своїм життям. В іншому історичному етапі, коли також загрожувало винищення народу, виступив відважний Юда Макавей і тільки з горсткою людей боровся проти тих, які хотіли запровадити поганські антизакони і примушували людей до відступництва від живого Бога. Ці герої врятували весь народ (див. Книги Макавеїв ). Вони перемагали над великою перевагою ворогів. Бог захищав їх і давав силу до перемоги. Вони очистили народ від всіх зрадників. Навіть убили первосвященика, який зрадив Бога й народ і був найбільшим згіршенням для простих людей.

 

Знову закликаємо до духовної мобілізації тих християн, які досі були байдужими. Дякуємо всім, які переживають біль над духовною сліпотою і долею тих, які повірили брехні і затверділо відкидають покаяння.

 

Дякуємо вірним молільникам за їх відвагу та молитовні сторожі, у яких кожен з них щодня одну годину взиває до Бога за порятунок України. Нехай ваш приклад наслідують й інші християни! Тоді є надія, що задля вашого терпіння, витривалості і віри, Бог усуне зрадників, змилується над українським народом і дасть йому духовне воскресіння.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Від імені Синоду Єпископів

 

+ Маркіян, ЧСВВр

 

Глава УП ГКЦ
Львів, 18.04.2014р.

Приєднані файли
Пастирське послання Синоду єпископів УП ГКЦ до християн України /II частина/ (18.4.2014) Скачати Пастирське послання Синоду єпископів УП ГКЦ до християн України /II частина/ (18.4.2014) .DOC 33.0 kB