Наше співвоскресіння (відео)

Дата публікації:   2018-04-09
Автор:   ВВП

 

Наше співвоскресіння

 


1) Роздуми над Божим словом

Наша участь в Христовому воскресінні тепер через віру є духовною. При Його другому приході і наше тіло воскресне для слави. Про воскресіння тіла сказано: «Бо тому що через чоловіка смерть, через чоловіка й воскресіння мертвих. Як в Адамі всі вмирають, так у Христі всі оживуть» (1 Кор. 15,20-23).

Хрещенням ми були занурені до Христової смерті (Рим 6,3). Входити до Христової смерті означає шукати і виконувати Божу волю (пор. 2 Кор. 4,10 і наст., Рим.12,1-2).

 

Силами людської душі є пам'ять, розум і воля. Гріх інфікує і паралізує душу. Як?

Пам'ять не пригадує нам основних речей та ігнорує реальність смерті, Божого суду і вічного покарання! Не пригадує нам ані вічного щастя в небі, яке відкрив для нас своєю смертю Ісус Христос!

Розум зі своєю інтелектуальною гординею любить брехню і оманливі філософії та психології – тільки, щоб не прийняти реальності боротьби з брехнею і злом та не приклонитися перед Божими законами і таїнствами, які Бог відкриває тим, що шукають правду! Гордий розум відкидає своє спасіння в Христі, але некритично приймає поганські релігії з їх демонами і просовує єресі антиєвангелія.

Воля, порушена гріхом, пристрастями тіла і гордістю душі, не хоче чинити справжнє добро, але чинить зло під прикриттям добра і правди.

 

Усвідом реальність: Ти помреш! Де? Коли? Тільки Бог це знає! Подивися на годинник: там є 12 цифр, а одна година буде твоєю останньою. Будь готовий. Смерть прийде до тебе, як злодій. Помреш від раку? Від інфаркту? Від інсульту? В автокатастрофі? А потім буде Божий суд! А тоді вічне засудження в пеклі з демонами або вічне щастя в небі з Христом, святими і ангелами. Спасіння залежить від однієї умови, яка називається покаяння! Йдеться про те, щоб признати собі гріх і прийняти Христа як свого Спасителя і Господа! Апостол також нагадує нам: «І коли Дух Того, хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає у вас, то Той, хто воскресив Христа з мертвих, оживить і ваші смертні тіла Духом своїм, що живе у вас» (Рим. 8,11). В нас також перебуває не тільки розп'ятий, але й воскреслий Христос! Пам'ятай про це!

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

всі повторюємо: «Христос Воскрес! Разом з Ним і ми воскресли».

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

всі промовимо: «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «З Тобою я воскрес!».

 

4) Спів (5 хв.):

Ісус є в мені (в тобі), і я є в Ньому. Він є воскресіння і життя. Він є тут. Співаючи пісню «Це є та ніч», переживаю таїнство співвоскресіння з Христом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)