В Індії б'ють християн, які відмовляються поклонитися «місцевим богам»

Дата публікації:   2014-04-28
Автор:   Зі світу

 

В Індії б'ють християн, які відмовляються поклонитися «місцевим богам»


У індійському селі націоналісти декілька разів били членів протестантської громади, що відмовилися сповідувати індуїзм, і подали на них скаргу в поліцію, звинувативши в насильницьких наверненнях індусів в християнство.

За інформацією Christian Today Australia, протягом березня в селі Пали, штат Джарханд, члени «Вішва Хинду Парішад», молодіжного крила індуїстської екстремістської організації «Баджранг Дав», кілька разів нападали на збори протестантів, ображали і били їх під час «громадського зібрання» , скликаного старостою села Рохані Бедіа.images Постраждали, серед інших, пастори Йодхан Бедіа, Тілас Бедіа і його 60-річна мати. Екстремісти погрожували вбити всіх християн, які відмовляться поклонитися «місцевим богам». Християни були сильно побиті, серед інших, 16-річна Маніта Кумарі і 17-річна Меен Кумарі. Проти обох пасторів і ще 2 членів громади були порушені справи в поліцейській дільниці Патратій Тхана, де раніше постраждалим від нападів християнам відмовили в захисті.

Як би в цьому випадку поступив вчора канонізований Іван Павло II? Напевне б щиросердечно індуїстів обняв і без докорів сумління поклонився б їхнім богам – демонам.

Однак справжні християни терплять за Христа, бо вони не хочуть зрадити свого єдиного Господа і Спасителя, як Юда.

Джерело:http://news.christian.by/persecutions/4831-v-indii-izbivayut-xristian.html