Псевдоканонізація Івана XXIII і Івана Павла ІІ

Дата публікації:   2014-05-02
Автор:   ВВП

 
Єпископам, священикам, монахам і вірним Католицької Церкви

 

Псевдоканонізація Івана XXIII і Івана Павла ІІ

 

Канонізацією двох пап єретиків де-факто канонізовано єретичне вчення – антиєвангеліє, за яке на Ватикан і на апостатичну ієрархію лягає Божа анатема – прокляття згідно Гал. 1,8-9. Дух Божий поступово був вигнаний з церковної організації і на вівтарі Церкви офіційно був канонізований дух антихриста. Кожен єпископ, священик і кожен віруючий повинен вибрати кого хоче слухати Христа і Його Євангеліє чи аджорнаменто і Асиж з духом антихриста.

 

В теперішній добі правдива Церква мала б бити тривогу і кликати SOS. Мовчати на сатанізацію християнської території де-факто є згодою з глобальною сатанізацією, пов’язаною з узаконенням гомосексуалізму, викраданням дітей та їх деморалізацією. Йдеться про масові злочини проти людяності, за які найбільшу відповідальність несе апостатичний Ватикан. Канонізація двох єретиків є шоком і скандальною насмішкою над Євангелієм і апостольською традицією. Наречена Христова стала блудницею антихриста. Рим став духовним Вавилоном.

 

В якій добі відбулася канонізація?

12.12.2013 р. Суд Європейського Союзу у всіх країнах ЄС поставив на один рівень збочений стиль життя гомосексуалістів і нормальну сім'ю. Ватикан лицемірно мовчить. Італійський парламент подав пропозицію узаконити педофілію. У Бельгії і в Нідерландах противників педофілії вже карають ув’язненням. Ватикан лицемірно мовчить, або лише говорить алібістичні і неефективні фрази. У Скандинавських країнах і Швейцарії вже узаконюють інцест (кровозмішення). Ватикан разом з церковними лідерами Заходу лицемірно мовчить. У Німеччині та інших європейських країнах вже практично схвалена зоофілія разом з публічними домами для  зоофілів. Ватикан на це мовчить. У Бельгії і Нідерландах узаконюється евтаназія вже не тільки для дорослих, але навіть для дітей. Ватикан на це мовчить. Діти повинні обов’язково прийняти вакцинацію, яка, як доведено, руйнує імунну систему, викликає безпліддя і невиліковні захворювання, такі як аутизм та інші. Йдеться про масове зловживання медицини та масові злочини. Ватикан на це мовчить. Вводиться обов'язкове статеве виховання. По суті це – злочинна деморалізація дітей з найбільш раннього віку й поневолення їх збоченнями. Ватикан на це мовчить. Просовується т.зв. гендер, де чоловік може заявити, що є жінкою, і це повинні толерувати. Відповідно до Римського статуту проголошені найважчі покарання для тих, які б цю шизофренію назвали справжнім ім’ям. Ватикан на це мовчить. Діти вже в садочку не можуть про себе стверджувати, що є хлопчиком чи дівчинкою. Ними маніпулюють сексуальні збоченці, щоб вони змінили стать з допомогою гормонів і операції. На ці злочини проти людяності Ватикан мовчить. Цього року було заплановано чіпування дітей від народження, а потім в 2017 році – обов’язкове чіпування з числом антихриста 666 навіть дорослих. Ватикан на це мовчить і прямо у Ватикані пропагуються чіпи. Легалізується наркоманія, а Ватикан на це мовчить. У всіх європейських країнах запроваджується т.зв. ювенальна юстиція, яка без реальної причини краде дітей у батьків, віддає їх у т.зв. прийомні бізнес-сім'ї, які часто утворюють гомосексуалісти і педофіли, а деяких дітей віддають на органи. Ватикан на це мовчить. Гендерна ідеологія і гомосексуалізм ліквідують інститут сім'ї і створюють псевдо-сім'ї всіх видів, а Ватикан на це мовчить.

 

Все це є плодом відпаду Ватикану від Євангелія, прийняття єресей історично-критичного методу і синкретизму з поганством. Папа Іван XXIII відкрив II Ватиканський Собор.  Гаслом цього папи було т.зв. аджорнаменто, тобто відкритість світу. Насправді йшлося про зраду Христа, Його Євангелія, і про вигнання Святого Духа з Церкви. Які плоди II Ватиканського Собору 50 років після того? Чи настала обнова Церкви через правдиве покаяння і навернення, чи Церква стала закваскою, щоб надихнути світ? Ні, все сталося навпаки – доктринальний і моральний відпад!

 

Найбільший крок відкриття Церкви духу поганства зробив Іван Павло II в Асижі. Його жест практично проголосив єресь, що поганські релігії, які поклоняються демонам, є адекватними дорогами до спасіння разом з християнством. Цим була ліквідована і справжня місія та настала анти-місія поганства на християнських землях. У багатьох монастирях буддійські монахи вводили християн до поганської псевдо-духовності. Всі посилалися на ІІ Ватиканський Собор і дух Асижу.

 

Католицька Церква до II Ватиканського Собору рішуче боролася проти масонів. Іван Павло II де-факто скасував екскомуніку на масонів і увів їх до Церкви. Невдовзі вони окупували найвищі посади в церковних урядах.

 

Найбільший відпад від правовірного вчення і Христового Духа настав під час понтифікату Івана Павла II (1978-2005). Він дозволив, щоб єресі історично-критичного методу знищили правовірне вчення. Він сам в Асижі дав приклад синкретизму з поганством. Він прикривав гомосексуалізм і педофілію серед духовенства.

 

Дорога правдивого покаяння

Замість канонізації Івана Павла II мало б бути посмертне проголошення екскомуніки, подібно, як це відбулося з папою Гонорієм I (7 століття). Ватикан мав би засудити єресі історичного методу і духа, який є за ними. Мав би засудити синкретизм з поганством, а передусім апостатичний жест в Асижі. Мав би засудити керівництво ЄС і президента США за просування гендер-гомосексуалізму, пов'язаного з викраданням дітей. Ватикан мав би засудити всі сексуальні збочення і закони, що призводять до моральної деградації людської особистості. Всі єпископи і священики мали б відректися єресей, синкретизму і духа Асижу, співпраці з масонами, засудити ідеологію гендер-гомосексуалізму і відректися всіх форм окультизму. Мали б визнати Ісуса як єдиного істинного Спасителя і знову прийняти Христового Духа. Це було б правдиве покаяння і правдива реформа! На Ватикані і на сучасній ієрархії лежить Божа анатема – прокляття згідно Гал. 1,8-9: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, нехай буде проклятий».

 

Якщо Ватикан цинічно відмовиться чинити покаяння, то кожен католицький священик перед Богом зобов'язаний відділитися від цієї апостатичної ієрархії. Зовнішнім знаком нехай стане те, що священик у Літургії не буде згадувати ім'я теперішнього папи-апостата, ані єпископа, який є з ним у єдності.

 

Таїнства уділяє Святий Дух, а не дух антихриста. Літургія з духом антихриста є обманом і театром. Віруючі зобов'язані закликати священика словом чи листом, щоб він більше не згадував ім'я апостатичного папи чи єпископа. Якщо їх не послухає, віруючі зобов'язані від цих священиків відділитися.

 

Канонізація двох пап єретиків де-факто є канонізацією єретичного вчення – антиєвангелія, за яке на Ватикан і на апостатичну ієрархію лягає Божа анатема – прокляття згідно Гал. 1,8-9.

 

Ісус каже: «Покайтеся і віруйте в Євангеліє» (Мр. 1,15), «Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр              + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Україна 1.05.2014р.

 

Копії:

Православним і Католицьким єпископам

Некатолицьким церковним представникам

Президентам і урядам європейських держав

ЗМІ


Приєднані файли
Псевдоканонізація Івана XXIII і Івана Павла ІІ (1.5.2014) Скачати Псевдоканонізація Івана XXIII і Івана Павла ІІ (1.5.2014) .DOC 41.0 kB