Поява жінкам (відео)

Дата публікації:   2017-04-29
Автор:   ВВП

 

Поява жінкам

 

 

a) вступ – Розважання над Божим словом

Жінки мироносиці були свідками того, що гріб був порожній і бачили ангелів. Вони їм сказали, що Ісус воскрес, і щоб це сповістили апостолам. Вони так зробили.

Та їхні слова апостолам здалися вигадкою (Лк.24,9-12). Жінки знову повернулися до відкритого гробу, а коли звідти відходили, сам Ісус став перед ними і сказав: „Радуйтеся!” Жінки впали перед Ним на коліна, обнімали Його ноги і кланялися Йому. Ісус промовив до них: „Не бійтеся!” (Мт.28,9-10).

 

Диявол і його люди використовують цілий ряд психологічних методів для залякування тих, які хочуть жити і визнавати Ісуса.

Ісус є істинний Бог. Він переміг гріх і смерть. Жінки Йому покланяються – єдиному істинному Богу. Ісус їх підбадьорює: „Не бійтеся!”.

Кому і чому поклоняюся я? Грошам? Матеріальним речам? Кар’єрі? Фальшивим філософіям? Модерним психологіям? Суспільній думці? Нечистому духу? Гріху або поганським практикам? Кого або чого я боюся? Висміювання? Психологічних тисків? Людей? Ісус і тобі тепер каже: „Не бійся!”

 

б) 5 хвилин всі повторюємо: „Ісус з’явився жінкам і сказав: Не бійтеся!” Переживаю зустріч Ісуса з жінками, тепер – моя зустріч з Ним.

в) 5хв. всі промовимо: Ісусе, а один додає: „Не боюся, довіряю Тобі.” (Чого конкретно сьогодні боюся?)

г) 5хв. особисто переживаю, що воскреслий Ісус є тепер тут. Під час співу „Adoramus te Domine“, що означає: „Кланяємося Тобі, Господи”, роблю поклін. Дякую за те, коли Ісус мені поміг.