Поява жінкам (відео)

Дата публікації:   2018-04-12
Автор:   ВВП

 

Поява жінкам

 

 

1) Роздуми над Божим словом

Жінки мироносиці були свідками того, що гріб був порожній. Потім побачили юнаків в білих одежах (див. Мт.27,52-53). Вони їм сказали, що Ісус воскрес, і щоб це сповістили апостолам. Вони так зробили. Та їхні слова апостолам здалися вигадкою (Лк.24,9-12). Жінки знову повернулися до відкритого гробу, а коли звідти відходили, сам Ісус став перед ними і сказав: «Радуйтеся!». Жінки впали перед Ним на коліна, обнімали Його ноги і кланялися Йому. Ісус промовив до них: «Не бійтеся!» (Мт. 28,9-10).

 

Диявол і його люди використовують цілий ряд психологічних методів для залякування тих, які хочуть жити з Ісусом і свідчити про Нього.

Ісус є істинний Бог. Він переміг гріх і смерть. Жінки Йому поклоняються – єдиному істинному Богу. Ісус їх підбадьорює: «Не бійтеся!».

 

Кому і чому поклоняюся я? Грошам? Матеріальним речам? Кар’єрі? Фальшивим філософіям? Модерним психологіям? Суспільній думці? Нечистому духу? Гріху або поганським практикам? Кого або чого я боюся? Висміювання? Психологічних тисків? Людей? Ісус і тобі тепер каже: «Не бійся!».

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Переживаю зустріч жінок з Ісусом, а тепер – моя зустріч з Ним.

Всі повторюємо: «Ісус з’явився жінкам і сказав: Не бійтеся!».

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Усвідомлюю, що мушу змінити своє мислення: Чого конкретно я боюся? Тепер цей страх віддаю Ісусові і визнаю, що саме в цьому Йому довіряю.

Всі промовимо: «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «Не боюся, довіряю Тобі!».

 

4) Спів (5 хв.):

Особисто переживаю, що воскреслий Ісус є тепер тут. Під час співу «Adoramus Te, Domine», що означає: «Кланяємося Тобі, Господи», роблю поклін. Дякую за те, коли Ісус мені допоміг.

 (поклін) 
 

____________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)