Президент Зімбабве звинуватив Європу в нав'язуванні світу ідей гомосексуалізму

Дата публікації:   2014-05-12
Автор:   Зі світу

 

Президент Зімбабве звинуватив Європу в нав'язуванні світу ідей гомосексуалізму

 

Президент Зімбабве Роберт Мугабе розкритикував європейські країни за легалізацію одностатевих шлюбів і звинуватив у нав'язуванні ідей гомосексуалізму всьому світу, повідомляє Global Post. Він зазначив, що сьогодні Європа не має принципів взагалі.

RMВиступаючи на стадіоні Хараре з нагоди святкування 34-річчя незалежності Зімбабве, Мугабе особливо відзначив, що Європа посилено пропагує свої «нелюдські» звичаї в країнах Африки. Вона переконує африканські держави дозволити гомосексуальні шлюби, а в іншому випадку погрожує «покаранням», як це сталося з Угандою. «Природне називають протиприродним, а те, що протиприродно, вони нав'язують як природне, сказав він у своїй промові, яка тривала близько півтори години. Нехай Європа тримає у себе свою гомосексуальну нісенітницю і не приносить це сюди».

Мугабе в своїх виступах неодноразово дозволяв собі різкі висловлювання на адресу представників сексуальних меншин. Одного разу він заявив, що геї та лесбіянки «гірші свиней і собак». Президент Зімбабве також пригрозив західним дипломатам негайною депортацією за «проповіді про права геїв».

Він відмовився взяти участь у саміті ЄС-Африка на початку квітня, після чого його дружині було відмовлено у візі на в'їзд до Європи. 90-річний Мугабе управляє Зімбабве протягом майже 30 років. Євросоюз різними методами намагається чинити політичний тиск на владу країни. Але непохитний політик заявляє: «Ми ніколи не потерпимо актів насильства».

Джерело: http://rodkom.org/2014/prezident-zimbabve-obvinil-evropu-v-navyazyvanii-miru-idej-gomoseksualizma/