Поява Марії Магдалині (відео)

Дата публікації:   2018-04-11
Автор:   ВВП

 

Поява Марії Магдалині

 


1) Роздуми над Божим словом

Христос найперше з’явився Марії Магдалині. Вона була свідком того моменту, коли ангел вранці відвалив камінь і повідомив, що Ісуса в гробі нема, бо Він воскрес. Вона звістила це апостолам, але потім знову повернулася до гробу, і тут вдруге зустрілася з появою ангела. Ангел їй сказав: «Чому плачеш?». Вона відповіла: «Взяли мого Господа і не знаю, куди Його поклали». Коли це сказала, повернулася і бачить, що Ісус там стоїть, але не знала, що це Він. Ісус їй сказав: «Чому плачеш, кого шукаєш?». Думала, що це садівник, і відповіла: «Пане, якщо ти взяв Його, то скажи мені, де ти Його поклав».

 

Вона Ісуса не впізнала, поки їй не відкрив очі і поки не промовив її ім’я. Аж тоді вона вигукнула: «Раввуні!», що означає «Учителю!».

Ісус визволив Магдалину від бісів і простив їй всі гріхи.

Ісус запитує і тебе: «Кого шукаєш?». Свої потіхи, гріх? В цьому щастя не знайдеш. Шукаєш Ісуса? Шукаєш на молитві Його обличчя? Де є Ісус? Він відповідає: «Ось Я з тобою по всі дні життя твого» (пор. Mт. 28,20).

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Всі повторюємо: «Ісус сказав: Чому плачеш? Кого шукаєш?» (Ів.20,15).

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Усвідом, від якої конкретної залежності тебе визволив Ісус: від алкоголю, нечистоти, страху, кар’єризму, окультизму...

Всі промовимо: «Раввуні!», а один додає: «Тебе шукаю. Ти мене визволив від грішної залежності!».

 

4) Спів (5 хв.):

особисто переживаю, що Ісус тепер є тут і звертається до мене по імені. Співаю пісню: «Ісус – найпрекрасніше ім’я» і роблю поклін до землі. Дякую Ісусові, що Він мене визволив від конкретної залежності.

(поклін)

 

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)