Евтаназія в Бельгії поступово перетворюється на знаряддя знищення неугодних

Дата публікації:   2014-05-23
Автор:   Зі світу

 

Евтаназія в Бельгії поступово перетворюється на знаряддя знищення неугодних


Бельгія стала однією з перших країн, які легалізували вбивство людей за їх власним бажанням.  В країні, населення якої становить 10 млн. осіб, за 12 років було вбито понад 7 тисяч осіб. А тепер евтаназія поступово виходить з-під контролю громадськості і перетворюється на інструмент усунення непотрібних і неугодних державним чиновникам людей, які нерідко штучно доводяться до страшної депресії, і після цього , «легально» знищуються «людьми в білих халатах». Про це говорять родичі тих, хто зіткнувся з цією системою і був убитий навіть без повідомлення про це своїх рідних.

В даний час в Бельгії зростає число тих, хто висловлює невдоволення зловживаннями при евтаназії. Не так давно 20-річна жінка подала скаргу у справі про вбивство своєї матері, яка ніколи не висловлювала бажання евтаназії, а коли потрапила в депресію, їй не була надана необхідна медична допомога. Дещо раніше бельгійська комісія з контролю над евтаназією отримала аналогічну скаргу у справі жінки, що страждала від хронічної депресії. Її діти дізналися про евтаназію матері тільки після доконаного факту.

У цьому контексті виникає питання про те, чи не  здійснюється евтаназія з порушенням закону та в інших випадках? Такий сумнів підтвердив і сам голова комісії з контролю над евтаназією Вім Дістельманс, який припустив, що кожна друга евтаназія в Бельгії здійснюється негласно. Тим часом, з 7 000 справ, розслідуваних цим органом, жодна не була офіційно оскаржена. Під сумнів ставиться об'єктивність самої комісії. Четверо з її 16 членів належать до асоціації ADMD – головного евтаназійного лобі в Бельгії. У зв'язку з цим громадськість Бельгії висловлює обурення роботою перевірочної комісії, яка стежить за дотриманням всіх процедур під час евтаназії в Бельгії. Голова цієї комісії перебуває під слідством. Однак, це навряд чи вирішить проблему зловживань при вбивстві хворих людей, адже дивно вимагати чесності і совісності від тих людей, які обрали головним ремеслом свого життя вбивство неугодних суспільству хворих людей.

Джерело: http://3rm.info/46671-evtanaziya-v-belgii-postepenno-prevraschaetsya-v-orudie-po-unichtozheniyu-neugodnyh.html