Греки через борги закінчують життя самогубством

Дата публікації:   2014-05-24
Автор:   Зі світу

 

Греки через борги закінчують життя самогубством


Згідно з останніми дослідженнями, кожен день в Греції добровільно йде з життя одна людина. І це в країні, де до фінансової кризи рівень самогубств був найнижчим в Європі. Тепер між важким економічним становищем і самогубствами встановлено прямий зв'язок.

«Знайти роботу складно. Роботодавці воліють наймати мігрантів  –  ті просять менше грошей і, на відміну від нас, не вимагають компенсаційних виплат», –  каже безпритульний Павлос.

Багато греків опиняються на вулиці. І деякі з них вирішують піти з життя, не в силах впоратися з тиском обставин. Вперше дослідження показали, що зростання самогубств в Греції в останні роки безпосередньо пов'язано зі скороченням держбюджету, в результаті якого мільйони людей залишилися без роботи. До групи ризику переважно потрапляють чоловіки віком від 45 до 89 років.

У 2009-2010 роках в Греції було скоєно 551 самогубство  –  тобто приблизно по одному на день. Однак ніхто з жителів Афін цим не здивований. Згідно з останніми дослідженнями, в 2010 році в Греції відбувалося приблизно два самогубства в день, половина з них – через економічну кризу.

Проблема в тому, що після шести років жорсткої економії біль Греції занадто великий, а ознак надії на поліпшення практично немає.

Джерело: http://russian.rt.com/article/31349