Французькі батьки не пустили своїх дітей на уроки содомії

Дата публікації:   2014-05-30
Автор:   Зі світу

 

Французькі батьки не пустили своїх дітей на уроки содомії 

12 травня 2014 р. французькі батьки не пустили своїх дітей до школи на гей-уроки в знак протесту проти засилля гендерної ідеології в шкільній програмі Франції. За законом Франції кожна дитина має право один раз на місяць пропустити школу (тому пропуск школи раз на місяць –легальний мирний акт протесту).

civitas2Акцію проводила Батьківська Асоціація Франції JRE (див. сайт http://www.jre2014.fr/). Символом цієї акції став малюнок-плакат, на якому намальовані мама в сукні, тато в брюках і діти: хлопчики – в штанцях, дівчатка – в платтячках. Традиційні батьки Франції вибрали ці класичні символи на противагу новим гендер-ідеологічним установкам, що нав'язуються дітям в школах сьогоднішньої Франції. Адже новий підручник-абетка для французьких першокласників тепер так і називається «Тато носить сукню». Чоловіків тепер зображають в сукнях і в задачниках з математики, і навіть у вправах з французької мови, де всі хлопчики теж носять спідниці.

Напередодні, 11 травня 2014р., в Парижі в день Жанни Д'Арк близько 1000 батьків, які протестують проти гомосексуальної ідеології у французьких школах, вийшли на вулиці на мирну акцію протесту –  «Марш на захист дітей». Організатори маршу поклали квіти до пам'ятника Жанни Д'Арк. Демонстранти несли плакати з вимогою заборонити гендер-ідеологію в школах Франції.

Джерело:http://medias-presse.info/defile-dhommage-a-jeanne-darc-et-saint-louis/9752