В Англії батьків судитимуть за ожиріння їх 11-річного сина

Дата публікації:   2014-08-22
Автор:   Зі світу

 

В Англії батьків судитимуть за ожиріння їх 11-річного сина

 

 Правоохоронні органи англійського міста Кінгс Лінн пред'явили звинувачення подружжю - пара відповідатиме перед судом за ожиріння свого 11-річного сина. Турботливі батьки були арештовані поліцією і доставлені у відділок, де їх допитували, після чого випустили на свободу під грошову заставу.

Першими забили в тривогу лікарі, яких батькам хлопчика довелося викликати двічі протягом одного місяця, після того як дитині ставало погано з серцем. У той час як вага Sudйого однолітків не перевищує 33 кг, вага дитини вже досягла 95 кг.  Мати хлопчика заявила, що його жахливе ожиріння зумовлене генетичними факторами, проте суд може не взяти до уваги це пояснення і має право позбавити батька і матір батьківських прав, після чого дитина буде передана органам соціального захисту.

Згідно з даними британського Мінохоронздоров’я, в країні зараз проживає 183 дитини молодше 11 років, вага яких становить 100 кг і більше.

Однак, які жахливі наслідки матиме для дитини відлучення від люблячих батьків? Це в цій злочинній машинерії нікого не цікавить.

Джерело: http://ecnfi.com/