Дві російські дівчинки втекли з норвезького «прийомного полону»

Дата публікації:   2014-08-23
Автор:   Зі світу

 

Дві російські дівчинки втекли з норвезького «прийомного полону»

 

10 червня 2014р. з Норвегії вдалося втекти двом російським дівчаткам 6 і 8 років, яких норвезька служба «Барневарн» насильно відібрала у батьків і віддала в чужу прийомну сім'ю. Дівчатка ‒ Сомая і Раджана Дудаєви ‒ втекли прямо з автобусної зупинки, повертаючись додому з середньої школи Естмарка в Конгсвінгері. На щастя, це місце знаходилося всього в декількох хвилинах їзди від шведського кордону.

Дівчатка родом з сім'ї чеченців-росіян. Батько сестричок мав від другого шлюбу з Somaja a Radzanaгромадянкою РФ ще двох дітей. Коли ювенальна норвезька служба «Барневарн» вилучила на користь Норвегії двох чеченських дівчаток від першого шлюбу, то нова дружина злякалася за життя своїх двох дітей, і терміново відвезла їх до Росії. Після повернення мами до Норвегії, її провідала служба «Барневарн» і зажадала привезти дітей-росіян назад в Норвегію ‒ «на вилучення», бо заповзятливі чиновники вже знайшли для дітей найманих норвезьких батьків. Мама-росіянка відмовилася віддавати рідних дітей норвежцям. Тому сім'ю стали переслідувати.

На жаль, в Норвегії кровні батьки-іммігранти вважаються лише «біологічним сміттям», який потрібен лише для «приплоду» норвезької нації. Тому спецслужби Норвегії вже шукають знайомих цієї російської чеченської сім'ї, які зможуть допомогти їм повернути всіх чотирьох дітей у власність Норвегії.

Джерело: http://www.aftenposten.no/