Дідусь вистрілив у ювеналів, які вилучили у нього 3-річну внучку

Дата публікації:   2014-10-09
Автор:   Зі світу

 

Дідусь вистрілив у ювеналів, які вилучили у нього 3-річну внучку

 

16 вересня 2014 данські ЗМІ написали, що в будівлі суду міста Копенгагена, де слухалася справа про обмеження побачень з трирічною дитиною всіх найближчих родичів з боку матері, дід дитини відкрив стрілянину.

У суді слухалася справа по вилученню 3-річної дитини у данської матері: це звичайна річ для Данії, де таких справ слухається більше 10-ти на день. Однак на цей раз судді зустрілися з екстраординарною поведінкою розгніваного дідуся дитини.

 

juvenile 3Як розповідає видання, мати не змогла прийти на судове засідання і прислала замість себе свого 67-річного батька. Саме цьому дідусеві суд погрожував заборонити бачити внучку. Тоді дід взяв у матері довіреність «законного представника», а разом з тим – господарську сумку, куди поклав розібрану рушницю. Коли адвокат батька почав типову в цих випадках промову з відверто неправдивими і образливими для діда доказами, чому забирають його трирічну онуку, дід не витримав і... вистрелив у адвоката, внаслідок чого той помер. Дід заарештований.

Співробітники Копенгагенського суду зажадали від влади забезпечити безпеку ювенальних судів і захистити їх від «розгніваних родичів». Однак, ніхто не задається питанням: Хто довів дідуся до цього відчайдушного кроку?

Джерело: http://3rm.info/51011-ded-strelyaet-v-yuvenalov-izymayuschih-u-nego-3-letnyuyu-vnuchku.html