Яке повинно бути твоє відношення до інших, коли ти особисто пережив Боже прощення?

Дата публікації:   2014-10-10
Автор:   ВВП

 

                             Яке повинно бути твоє відношення до інших,

                              коли ти особисто пережив Боже прощення?

 

Еф. 4,32: «Будьте добрі один до одного та милосердні, прощайте один одному, як Бог у Христі вам простив».

Яке повинно бути твоє ставлення до інших, коли ти на собі пережив Боже прощення? Слово Боже говорить: «будьте милосердні, прощайте один одному, як і Бог у Христі вам простив».

Жінки часто кажуть: «Я прощаю, але пам'ятаю...». Бог не пам'ятає наших гріхів – а ми? Коли прощаю, то  прощаю, як і Бог простив мені. Усвідомлю свої гріхи: Господи, а що я? Коли хтось ставить мені перешкоду на шляху, то треба сказати: «Господи, дякую Тобі за це. Це моє чистилище. Тепер, в цій ситуації, я не винен, але це – чистилище за інші гріхи. Боже, дякую Тобі». І коли почну дякувати, Бог покаже мені за що це було. Не має сенсу перебувати в гніві або себежалі. Однак ми, замість того, щоб дякувати, нарікаємо і бунтуємось. Тому практична річ – в кожній ситуації за все дякувати.

Приклад: Я потрапив в аварію і розбив машину. «Боже, дякую Тобі, що я живий; це могло закінчитись набагато гірше». Але людина не бачить того, що могло бути, але бачить, що тепер будуть проблеми. Коли ж почнемо дякувати, то Бог відкриє  нам очі.

Коли ми перебуваємо в бунті, то нарікаємо: «Боже, чому так: ці люди не є віруючі, а живуть так добре, мають стільки грошей, мають такі гарні будинки..., а я служу Тобі, і нічого не маю. Маю тільки самі проблеми і проблеми...». Коли так почну думати – це кінець.  Тоді стара людина з’єднається з духом брехні, духом диявола, а коли відкриється брехні і повірить їй, то виступить проти Бога. Цей дух бунту є в нас і проявиться завжди, коли прийде проблема і хрест. Тоді стара людина одразу ж виставить роги. В нас це є вже з дитинства. Тому ми повинні навчитися: Перша реакція, коли почав бунтуватися – Стоп! «Боже, прости мені, що я бунтувався. Дякую, дякую, дякую. А ці думки – геть!» Це мусимо навчитися робити практично, а тоді Бог буде робити чуда і відкривати нам очі. Це один з кроків життя з віри – вчитися за все дякувати, навіть якщо одразу всього не розумію. «Господи, я не розумію, але дякую Тобі. Ти це бачиш. Ти бачиш це моє безсилля, безвихідну ситуацію»... Спробуйте це робити, а тоді Бог дасть вам світло і силу.

 


Приєднані файли
Яке повинно бути твоє відношення до інших, коли ти особисто пережив Боже прощення? Скачати Яке повинно бути твоє відношення до інших, коли ти особисто пережив Боже прощення? .DOC 23.5 kB