Психологічні тренінги довели жінку до самогубства

Дата публікації:   2014-11-28
Автор:   Зі світу

 

Психологічні тренінги довели жінку до самогубства

 

Особистий щоденник 30-річної росіянки, яка покінчила з собою, став приводом для прокурорської перевірки. У трагедії родичі жінки звинуватили співробітників компанії, яка в Ленінградській області влаштовує так звані тренінги особистісного росту.

 

На курси особистісного росту Оксана записалася в надії відкрити власний кейтеринговий бізнес. Організатори обіцяли розвинути в 30-річної домогосподарки лідерські якості, обіцяли «вибух мозку». Спочатку, як згадує чоловік Денис, Оксана виглядала щасливою, у неї з'явилися друзі, нові плани. Але незабаром дружина перетворилася на агресивну і дратівливу людину. Вона перестала займатися дитиною, 2_treningпрактично не спала, не їла і з ранку до ночі пропадала на заняттях. (Така поведінка, як стверджують експерти, властива 98% учасникам подібних тренінгів). В неділю закінчився п'ятиденний етап, а у вівторок на очах чоловіка вона разом з дитиною кинулася під поїзд. На щастя, дитина залишилася живою, але Оксану не встигли врятувати. Після смерті дружини Денис знайшов її щоденник, який вона вела під час занять. Ці записи він передав в прокуратуру і їх вже вивчають експерти. Тепер чоловік, в якого після смерті дружини стався інфаркт, має намір добитися кримінального покарання для організаторів курсів.

Методи впливу на психіку, застосовувані на таких курсах, аналогічні прийомам відомої американської компанії Lifespring («Джерело життя»), створеної півстоліття тому. Зараз її діяльність заборонена в США і декількох країнах Європи через масові самогубства слухачів та звернення в психіатричні клініки.

Джерело: https://antimodern.wordpress.com/2014/10/30/explosion/