Зупиніть використання біологічної зброї в Африці!!!

Дата публікації:   2014-11-29
Автор:   ВВП

 
Президентам і урядам БРІКС


Зупиніть використання біологічної зброї в Африці!!!


Питання Еболи, яка нищить жителів країн західної Африки, вимагає максимальної уваги всіх держав. Особливо, якщо з'являються інформації експертів, які підозрюють уряд США в тестуванні біологічної зброї в епіцентрі зараження. Кількість людських жертв становить вже близько 5000.

 

9 вересня 2014 року була опублікована стаття доктора Кирила Бродеріка, колишнього професора Ліберійського університету (факультет сільського і лісового господарства, спеціальність: рослинна патологія): «Ебола, СНІД вироблені західними фармацевтичними компаніями, Міністерством оборони США?» (http://www.liberianobserver.com/security/ebola-aids-manufactured-western-pharmaceuticals-us-dod). Ця стаття викликала на веб-сайтах відгуки з різними судженнями.

 


За словами д-ра Бродеріка, уряд США створив вірус Ебола як генетично модифікований організм (ГМО) і інфікував ним жителів західної Африки, використовуючи експериментальну вакцинацію населення. Цитата Л. Горовиця вказує на існування «американської військово-медичної промисловості, яка проводить тестування біологічної зброї під виглядом введення вакцин для контролю захворюваності та поліпшення здоров'я чорних Африканців за кордоном». Іншими словами, це пряма підозра уряду США в навмисній вакцинації жителів західної Африки смертельним вірусом Ебола. Якщо ця інформація підтвердиться, то мова йде про холоднокровну, навіть прямо диявольську форму винищення населення. Однак остаточною метою поширення Еболи, у разі підтвердження злочину, є явно комерційні та геополітичні цілі.

 

Д-р Бродерік далі пише: «Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та ряд інших агенцій ООН залучені в маніпуляцію і вибір африканських країн для їх участі в тестових акціях, при чому пропагують вакцинацію, але насправді проводять різні тестування». Ці звинувачення настільки серйозні, що потрібно перевірити їх правдивість. У разі підтвердження їх достовірності незалежною комісією, необхідно створити міжнародний трибунал, який би засудив злочини цього типу. Винні після доведення вини повинні бути засуджені.

 

Д-р Бродерік цитує статтю Джона Раппопорта і робить наступні висновки: «У доповіді сказано, що Міністерство оборони США фінансує випробування Еболи на людях, і ці випробування розпочалися за кілька тижнів до спалаху епідемії Еболи в Гвінеї та Сьєрра-Леоне. Далі у доповіді сказано, що Міністерство оборони США уклало контракт на суму 140 мільйонів доларів з канадською фармацевтичною компанією «Tekmira» з метою проведення дослідження Еболи. Це дослідження включає в себе ін'єкції і введення смертельного вірусу Еболи здоровим людям. Тому Міністерство оборони названо співучасником в „перших клінічних випробуваннях Еболи на людях” (NCT02041715), які почалися в січні 2014 року, незадовго до того, як у західній Африці в березні була оголошена епідемія Еболи. Також турбує те, що у багатьох доповідях зазначається, що американський уряд має дослідницьку біотерористичну лабораторію вірусної лихоманки в Кенеме –  місті, що перебуває в епіцентрі спалаху Еболи в західній Африці». Висновки д-ра Бродеріка настільки серйозні, що неможливо залишити їх без уваги.

 

Справа є серйозною і тому, що американський уряд в особі Міністерства закордонних справ, Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб і Центру контролю за захворюваністю зареєстрував вже в 2010 році патент № CA2741523A1 людського вірусу Ебола. (див. посиланняhttp://www.google.com/patents/CA2741523A1?cl=en, http://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?CC=CA&NR=2741523A1&KC=A1&FT=D). В описі патенту говориться, що американський уряд винайшов вірус людської Еболи, відомий як EboBun, і має власну монополію на патентний захист вірусу. Які цілі має уряд США, реєструючи патент цього типу?

 

У 2009 році розгорівся скандал навколо фармацевтичної компанії «БАКСТЕР», яка зізналася, що «випадково» заразила вакцини смертельним вірусом пташиного грипу (H5N1 і H3N2) і розіслала їх в 18 країн. Якщо врахувати, що лабораторії цієї компанії регулюються безпекою 3-го рівня (що робить неможливим, щоб живий вірус потрапив у вакцини), то виникає запитання, як він там дістався. Якби вакцини використали, це б викликало світову пандемію (див. посилання http://www.naturalnews.com/025760.html). Скільки було б мертвих: сотні мільйонів або навіть мільярди? Всесвітня організація охорони здоров'я не наклала жодних санкцій на компанію «БАКСТЕР», і навіть не позбавила її ліцензії. Компанія досі виробляє вакцини. Керівники держав і міжнародні організації мовчать. Чому???

 

Якщо б звинувачення д-ра Бродеріка підтвердилися, це означало б, що уряд США, Всесвітня організація охорони здоров'я, деякі органи ООН, університети, лабораторії і фармацевтичні компанії співпрацюють у злочинах проти людяності, іншими словами – в біотероризмі. Вакцини з вірусом Ебола по суті були б біологічною зброєю, якою США могли б шантажувати і маніпулювати народами, а в результаті отримали б доступ до природних ресурсів або добилися зміни уряду тієї чи іншої країни. Бідні африканські країни без допомоги інших держав зайшли б у безвихідній глухий кут. Біотероризм в руках уряду будь-якої держави або міжнародної організації є більш небезпечним, ніж революція або локальні конфлікти, які використовує уряд США для досягнення своїх цілей.

 

Ні для кого не секрет, що уряд США та міжнародні організації, включаючи ООН і ЄС, перебувають під контролем масонів, які мають мережу своїх лож і організацій по всьому світу. Хоча зовні вони прикриваються благодійною діяльністю, насправді прагнуть встановлення Нового світового порядку, тотального контролю над людьми та ліквідації 5,5 мільярдів населення землі – ідея так званого «золотого мільярда». Загальновідомо про існування і діяльність таких масонських організацій, як Римський клуб, Більдерберзький клуб, Трьохстороння комісія. Ми повинні зазначити, що світова політика та економіка знаходяться під контролем цієї сатанинської організації.

 

Враховуючи вищесказане, ми звертаємося до вас, президенти і представники урядів держав-членів БРІКС, з проханням:

1. Створити незалежну міжнародну комісію експертів з різних галузей, яка матиме завдання розслідувати серйозні підозри в організації злочину проти людяності урядом США, американськими державними органами, Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та організаціями ООН.

2. Інформуйте широку громадськість про хід та результати розслідування.

3. Створіть механізми для боротьби з біотероризмом і масонством.


+ Ілля
Патріарх Візантійського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Патріархату


Україна, 27.11. 2014


Копії:

- Президентам ЄС

- Депутатам Парламенту ЄС

- ЗМІ


Приєднані файли
Зупиніть використання біологічної зброї в Африці!!! (27.11.2014) Скачати Зупиніть використання біологічної зброї в Африці!!! (27.11.2014) .DOC 40.0 kB