Мікрочіпом вже може бути і татуювання

Дата публікації:   2014-12-05
Автор:   Зі світу

 

Мікрочіпом вже може бути і татуювання


Останніми роками стрімко розвиваються все нові технології контролю над людьми. Ми вже не далеко від того, коли все буде підключено до т.зв. смарт-мережі, включаючи людей. І все це може бути зроблене через звичайне татуювання.

Працівники компанії NewDealDesign (NDD) розробили для компанії Fast Company проект Underskin, основою якого є татуювання. Видиме татуювання буде нанесене на суглоб великого пальця, а невидиме – на долоню. Татуювання буде комунікувати з усім, до чого користувач доторкнеться, визначить місце розташування власника і навіть фізіологічні процеси в його тілі.

За словами Єгі Ю, директора NDD, підшкірне татуювання буде працювати на базі електро-хімічної енергії тіла, вона контролюватиме рівень цукру в крові, зможе обмінюватися інформацією через звичайне рукостискання, розблоковувати двері та ін. Іншими словами – більше не потрібно мікрочіпів, досить тільки татуювання на ваших руках. Fast Company повідомляє, що на підставі даних, отриманих через татуювання, створить профіль особистості (подібно, як з відбитків пальців). Поки що технологія Underskin знаходиться на стадії проектування. Але, ймовірно, це тільки питання часу, коли дійде до втілення цього проекту, адже компаній, які бажають маніпулювати людьми, стає все більше.

В цьому контексті слід пригадати Біблійну пересторогу про клеймо звіра і долю тих людей, які приймуть його: «Усім – малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола,  щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його...  А ті, хто прийняв клеймо звіра і поклонився образу його, були живцем вкинені до вогненного озера, що горить сіркою» (Об. 13, 16-17; 19,20)

Джерело: http://wertyzreport.com/clanek/tetovani-jako-mikrocip