«Ісусе, згадай мене, як прийдеш...»

Дата публікації:   2014-12-06
Автор:   ВВП

 

«Ісусе, згадай мене, як прийдеш...»


«...згадай мене, як прийдеш...». Сенс прохання розкаяного розбійника не полягає в тому, щоб Ісус відразу ж чудесним способом втрутився і допоміг йому. Його прохання спрямоване до наступного: «Згадай мене, як прийдеш у своїй царській владі, як Цар, щоб почати володіти». Яким актуальним саме сьогодні є це прохання розбійника! Ми вже 2000 років готуємося до другого Христового приходу. Це царство має прийти на цю землю. Наблизився час, це царство є перед дверима. Хоча Боже царство є вже тут, на землі, але в скритості, як скарб в полі, або як гірчичне зерно. Воно є тут, але більшість людей його не усвідомлює, бо воно не є в силі. Але воно прийде в силі. Може прийти в будь-який момент. Ми повинні бути готові, байдужість і непідготовленість є каригідними. Рай – це щось одне, а Боже царство – це щось інше. Події в світі дуже швидко розвиваються.

 

Коли прийдеш, Господи – як прийдеш? Чи спершу до душ своїх вибраних, яких собі приготуєш, чи наперед пошлеш свою Матір і Святого Духа, щоб, як при першому приході, підготували в душах простір для Твого царства? Я не знаю таємниці Твого царства і Твого другого приходу, але знаю одне – що прийдеш в силі на цю землю. Це проголошує Твоє слово. Це для нас є дуже важливим орієнтиром.

 

Ми переживаємо молитву за області України, як другий прихід Христа – в тихості до душ. Спочатку треба підготувати дорогу. Перед першим приходом Бог дав духа Іллі, і він готував дорогу. І тепер Господь знову дав духа Іллі і він вказує, як сьогодні готувати шлях, щоб Господь Ісус міг в тихості прийти до душ. А це власне і є відкриття реальності співрозп’яття. Тут існує принцип колективної провини первородного гріха, яка усіх об'єднує і тримає під владою смерті. Але існує також таїнство співрозп’яття. «Знаємо ж, що старий наш чоловік був розп'ятий разом з Ним, щоб знищилось оце гріховне тіло, щоб нам гріхові більш не служити» (Рим. 6,6) «Я розп'ятий з Христом. Живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал. 2,20) Якщо ми вірою стоїмо в реальності співрозп’яття, то Ісусовою силою знову в даний момент паралізована влада первородного гріха в душах і створений простір для Його Духа, який наповнює нас Його присутністю. Ісус був слухняний аж до смерті на хресті. Тому перед Його Ім’ям мусить приклякнути кожне коліно і кожна темрява та зробити Йому місце в душах мешканців кожної області, бо Він потиху приходить!


Приєднані файли
«Ісусе, згадай мене, як прийдеш...» Скачати «Ісусе, згадай мене, як прийдеш...» .DOC 28.0 kB