В Швейцарії католицький священик благословив лесбійську пару

Дата публікації:   2014-12-17
Автор:   Зі світу

 

В Швейцарії католицький священик благословив лесбійську пару


БЕРН. Католицький священик у швейцарському кантоні Урі здійснив обряд благословення «шлюбу» лесбійської пари. Скандальний випадок відбувся в жовтні у громаді Бюрглен. На думку пастиря, якщо зараз церква благословляє тварин, освячує автомобілі та зброю, то пара лесбіянок також заслуговує на благословення.

Перед проведенням обряду священик поінформував про свій намір раду парафії, церковну раду і співробітників філії, які погодилися з його рішенням. Єпархія Чур не була повідомлена про подію. Прес-секретар дієцезії Джузеппе Грасія повідомив, що за фактом благословення одностатевої пари заведено розслідування. Генеральний вікарій Мартін Копп в інтерв'ю Neue Luzerner Zeitung заявив, що не бачить проблеми у благословенні, адже це не обряд вінчання.

Однак жестом благословення священик виразив свою згоду з таким способом життя, який виразно огидний Богу. Отож саме «благословення» в такому випадку є богохульством. Зрештою, позиція священика лише виражає загальні тенденції в Католицькій Церкві, яка в особі папи Франциска «не засуджує того, коли хтось є геєм»

Джерело: Седмиця.ру