Норвезький Департамент з дитячої, молодіжної та сімейної політики звернувся до різних гомосексуальних спільнот в пошуках нових кандидатів у патронатні батьки

Дата публікації:   2014-12-30
Автор:   Зі світу

 

Норвезький Департамент з дитячої, молодіжної та сімейної політики звернувся до різних гомосексуальних спільнот в пошуках нових кандидатів у патронатні батьки


Останнім часом у норвезьких ЗМІ циркулюють оголошення про найм патронатних батьків. Департамент з дитячої, молодіжної та сімейної політики звернувся до різних гомосексуальних спільнот в пошуках нових кандидатів у патронатні батьки. Кампанія супроводжувалася агітаційними відео, статтями та обговореннями в таких соціальних мережах, як «Gaysir» і «blikk» (майданчики спілкування норвезьких гомосексуалістів).

«Можливо, нетрадиційні шлюби кращі завдяки тому, що в них розуміють, що означає бути іншими», заявила Троммаль з Департаменту у справах молоді і сім'ї.

Не секрет, що величезне число дітей Норвегії незаконно вилучають з рідних сімей насильно, що часто супроводжується жорстокістю з боку міліції, в результаті чого діти, відібрані і поміщені в патронатні сім'ї проти свого бажання і згоди їх батьків, страждають від глибоких психологічних травм, що впливає на їх подальший розвиток. У переважній більшості випадків дітям відмовлено в будь-яких контактах з сім'ями. Також діти страждають від браку правового захисту, оскільки в Норвегії відсутня незалежна юридична система, здатна відстояти базове право дитини залишитися зі своєю власною сім'єю. Жертви свідчать про насильство з боку міліцейських щодо дітей. Міліція вдається до залякування, коли разом з так званими соціальними службами незаконно вилучають дітей. Свідки розповідають про застосування зброї, наручників і фізичної сили проти дітей, коли цілий натовп міліцейських вдирається в будинок без постанови суду і забирає силою дітей з нормальних сімей.

Джерело: http://r-v-s.su/naem-v-bezdushnuyu-sistemu-patronatnoy-opeki