Кожна четверта дитина у Великобританії живе за межею бідності

Дата публікації:   2014-12-31
Автор:   Зі світу

 

Кожна четверта дитина у Великобританії живе за межею бідності


Рівень дитячої бідності у Великобританії досяг 25,6% і продовжує зростати. З 2008 року цей показник збільшився на 1,6%, тоді як в ряді країн вдалося знизити кількість дітей, які живуть у злиднях. Рішення британського уряду про урізання видатків на соціальну сферу привели до того, що все більше число сімей не в змозі утримувати себе.

В сучасній Великобританії діти стоять у черзі за їжею. Комусь така картина видасться дивною, проте учасників Руху по боротьбі з бідністю серед дітей вона не дивує. Вони стверджують, що так живе більше трьох мільйонів дітей, тобто кожна четверта дитина по всій країні. Схожі дані наводить Ініціативна група по боротьбі з бідністю серед дітей.

Нужденним допомагає благодійна організація KidsCompany. Сюди звертаються сім'ї, які ледве зводять кінці з кінцями. «Без сумніву, дітей, що живуть у бідності, стає все більше. Число звернень в нашу організацію зросло на 233%. Насамперед тому, що діти голодують», – розповідає директор благодійної організації.

Уряд пообіцяв вдвічі скоротити рівень бідності серед дітей до 2020 року. Але згідно з останнім звітом Комітету з соціальної мобільності, «ця мета недосяжна». Вражає те, що за межею бідності живуть діти не тільки безробітних, але і працюючих батьків. За даними агентства охорони громадського здоров'я Англії, в злиднях живуть більше шести мільйонів осіб. Причина в тому, що прожитковий мінімум зростає, а розмір зарплати – ні.

Дослідження, присвячені бідності серед дітей у Великобританії, які публікують численні організації, викликають жах. Ця проблема безсумнівно привертає увагу. Але поки що – тільки увагу ЗМІ, а не парламенту.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=cJI6qoJJ3pU