Черговий випадок смерті дитини в прийомній сім'ї – на цей раз в Норвегії

Дата публікації:   2015-01-22
Автор:   Зі світу

 

Черговий випадок смерті дитини в прийомній сім'ї – на цей раз в Норвегії

 

Євродепутат Томаш Здеховський, який бере активну участь в справі повернені двох чеських дітей, вилучених норвезькою «Барневарн», повідомив про чергові скандальні випадки смерті дітей в прийомних норвезьких сім’ях, про які інформували норвезькі ЗМІ.

 

Одного ранку у двері матері, в якої відібрали дитину, постукала міліція і священик. Вони сказали їй, що її трирічний син був убитий в прийомній сім'ї. Хлопчик помер від численних smertnistножових поранень і ударів по голові, які завдав йому його нерідний 13-річний брат, що «виховувався» з ним у прийомній сім'ї. Підліток зізнався у скоєнні злочину в ході допиту.

 

За статистикою, в період між 1990 і 2001 роком в Норвегії відбулося 702 смертельні випадки усиновлених дітей. Однак Здеховський підкреслює, що на даний час смертність дітей стрімко росте, що спонукає ще раз переглянути дії «Барневарн» по вилученню дітей з кровних сімей.

Джерело: http://www.hlavnespravy.sk/smrt-odobrateho-norskeho-dietata-nabada-k-opatrnosti-pri-zavadzani-juvenilnej-justicie-na-slovensku/501535