Фундаментальні питання «папі» Франциску

Дата публікації:   2015-01-22
Автор:   ВВП

 
Франциску Бергольйо
Ватикан


Фундаментальні питання «папі» Франциску

 

Перша заповідь говорить: «Я Господь, Бог твій... хай не буде в тебе інших богів крім Мене» (Втор. 5,6-10). За порушення заповіді лягає кара аж до 3-4 покоління, але за її дотримання приходить велике благословення.

 

На цій основі Першої заповіді базуються й інші Заповіді Декалогу: пошана до батьків, заборона вбивства, перелюбу, крадіжок... Перша заповідь вимагає пошани до Єдиного Бога. Єресь, яка підриває віру в таїнство Триєдиного Бога, є гріхом. Сьогодні це єресі історично-критичної теології (неомодернізму), які заперечують Христове Божество, Його відкупительну жертву на хресті і Його воскресіння. Ці єресі заперечують і все надприродне, і саме натхнення Богом Святого Письма. Тому дух брехні через гординю проникнув у всі семінарії і опанував майже всіх теологів, так що наступив масовий відпад від євангелійної та біблійної віри, яка проповідувалася протягом майже 2000 років. Цей історичний перелом настав після II Ватиканського Собору.

 

Другою областю гріха проти Першої заповіді є ставлення до інших богів, тобто т.зв. пошана до поганських богів – демонів, згідно II Ватиканського Собору (декрет Nostra аetate/ 1965). Довершенням цієї єресі був жест папи Івана Павла II в Асижі (1986) при спільній молитві з представниками язичницьких культів, і навіть сатанинського вуду. Цей жест папи створив фальшиве sentire cum ecclesia, мега-єресь, що всі поганські культи ведуть до спасіння. Відповідно до духа Асижу вже більше не потрібно проводити справжню місію і навертати поган до спасительної віри в Христа.

 


Nostra аetate разом з жестом в Асижі відкрили нову єретичну традицію.
Пошана до поганських культів, а тим самим до їх демонів, повинна толерувати і окультизм зі всіма його формами. Йдеться передусім про магію, віщування і спіритизм. Ці три корені окультизму проникли в сучасне суспільство, наприклад, черезгомеопатичні ліки, акупунктуру, гороскопи, знаки зодіаку, йогу, бойове мистецтво з поганськими медитаціями і їх духовністю, через вчення про інь-янь, реінкарнацію. Все це заперечує основні правди християнства.

 

Апостол Павло говорить, що «погани приносять жертви не Богу, але демонам». Сьогодні це стосується багатьох християн. Гріхом проти Першої заповіді є і всі філософії та психології, що базуються на поганських окультних практиках, а також всесвітня організація масонів. Вони на 33 ступені теж приносять ритуальні жертви не Богу, але демону або прямо сатані.

 

До гріха проти Першої заповіді веде і окультна музика, якою є рок та інші декадентські музичні жанри. Чому? Тому що вбивають совість і розум. Ця музика спонукає до насильства, наркотиків, збочення і сатанізму. Вона має коріння в сатанинському вуду. Дерево пізнається по плодах, а плоди є отруйними!

 

Бунтом проти Бога є і сексуальне антивиховання дітей (що з 2013 року запроваджується ООН), гендер-шизофренія з гомосексуалізмом, трансгендером, зоофілією...

 

Бунтом проти Бога є і евтаназія, викрадання дітей та їх моральне і фізичне нищення, жертви демонам та легалізація наркотиків, інцесту і усунення Божого Закону через Лісабонську угоду, яка просовує анти-Декалог і антизакони.

 

Гріхом проти Першої заповіді є і чіпування з числом 666 (Одкр. 13,16-18).

 

Ставимо конкретні запитання:

1) Традиційне вчення християн і католиків таке: Ісус Христос є Божий Син, істинний Бог – Бог від Бога, Світло від Світла... На третій день Він воскрес з мертвих – історично і реально. Ісусова відкупительна жертва була принесена за  всіх людей. «Ні в кому іншому немає спасіння» (Ді. 4,12).

 

Історично-критична шизофренія утворила Христа історичного і Христа віри, щоб заперечити суть християнства – Божество Христа, Його реальне воскресіння і те, що тільки в Ньому є спасіння. Ці єресі є духовним плодом історично-критичного методу, який проповідується вже в усіх семінаріях. І це – нове євангеліє, за яке, однак, лягає Божа анатема (Гал. 1,8-9). А яке вчення визнаєте Ви?

 

2) Вчення Св. Письма і Традиції говорить, що синкретизм з поганством – це, згідно Біблії, великий гріх проти Першої Божої заповіді. Пророки називали його духовним перелюбом. Відповідно до нього були суджені юдейські та ізраїльські царі. Якщо цар дозволив людям ідолопоклонство чи сам став  ідолопоклонником, тобто мав «пошану до т.зв. інших релігій», то за це (і Біблія підкреслює це слово «за це») приходили важкі кари. Також за це ізраїльтяни були вигнанні у Вавилонський полон. Але відповідно до декрету Nostra аetate ми повинні мати пошану до поганських релігій, тобто і до їх демонів. Приклад і жест до наслідування дав Іван Павло II в Асижі 1986 року. За це був беатифікований і канонізований. Католики повинні його наслідувати як папу і святого. Запитуємо: Куди? До пекла? І ми повинні втілювати це єретичне вчення, цей згубний синкретизм? Цей синкретизм глибоко пов'язаний з усіма формами поганського окультизму і сатанізму. Згубний синкретизм відкриває двері масонству, сатанинській музиці, аморальності і цинізму.

 

За просунення духа Асижу на Івана Павла II лягло прокляття згідно Гал. 1,8-9: «Якщо хтось проповідував би  інше євангеліє, нехай буде проклятий!»

 

Прокляття прийшло і на папу Бенедикта XVI за те, що беатифікував Івана Павла II 1.05. 2011р., також і на Вас, через те, що Ви його канонізували. Чому? Тому що цим Бенедикт і Ви поставили на вівтарі Церкви нове вчення, що суперечить суті Першої Божої заповіді, суті Євангелія і Традиції апостолів, святих Отців і Церкви, існуючої протягом двох тисячоліть. Цим Ви і Бенедикт, як папи-єретики, затягнули Божий люд під прокляття! Божий люд зобов'язаний у своєму сумління відділитися від Вас! Священики, які внутрішньо прийняли цей синкретизм і назовні виражають єдність з Вами, згадуючи в Літургії Ваше ім'я, Літургію служать вже недійсно. Через Ваш синкретизм і стягнене Вами  прокляття, дух Асижу вигнав з Христової Церкви Святого Духа. Без Нього Святі Тайни не діють. Такі Літургії і Святі Тайни є або лише побожним театром, або магією.

 

Літургії, свячення єпископів і священиків, а також сповіді і миропомазання від 1.05.2011р. є недійсними. Від Католицької Церкви «вже віднята повсякчасна жертва» (див. Дан. 8,11) через вигнання Святого Духа і прийняття духа антихриста.

 

Єдиний шлях до порятунку – правдиве покаяння. Це означає скасувати канонізацію єретика, прийняти правовірне вчення і засудити згубні корені т.зв. історично-критичної теології, де-факто – неомодернізму. Святий папа Пій X засудив модернізм ще в 1907 році.

 

Одночасно засудіть єресі II Ватиканського Собору і  апостатичний жест Івана Павла II в Асижі. Проголосіть його посмертно єретиком! Твердження, що папа не може помилятися, дійсне лише за умови, що він закорінений у скелі, якою є Христос. Якщо папа зрадить правовірне вчення Євангелія (або якщо ще до обрання на папу він був єретиком), то він є недійсним папою. Фактом тут є єресі останніх трьох пап, які вони схвалили словом або мовчанням. Папа Гонорій I(625-638рр.) за те, що лише мовчав на неясну єресь монотелітизму,був посмертно виключений з Церкви як єретик. Є питанням, чи Іван Павло II, ще до обрання на папу, не проповідував або не толерував єресі. Це також відноситься до Бенедикта XVI. Відповідно до доктринальної булли святого папи Павла IV, якщо б хтось був одноголосно обраний папою, але перед тим був співучасником єресей, то його обрання є недійсним.

 

Що стосується Вас, то вже 15.09.2009р., було проголошено, що своєю співучастю в сучасних єресях неомодернізму і синкретизму Ви виключили себе з Церкви і на Вас лягла Божа анатема.  Отож Ви є недійсним папою, тобто псевдо-папою. Тому покайтеся, і відійдіть з уряду! Іншої дороги для порятунку вашої душі від вічного прокляття не існує. Запитую Вас від імені всіх щирих правовірних християн-католиків, які хочуть бути спасенними: Чи Ви охочі чинити правдиве покаяння і цим зняти прокляття, яке лежить на Вас і на Ватикані? Так чи ні?

 

3) Питання масонів в Церкві

Таємну масонську організацію (засновану 1717р.) всі папи засудили, бо вона протирічить суті християнства, і ніхто не може бути одночасно і католиком, і масоном, адже на 33 ступені масони посвячуються сатані. Якщо хтось є масоном, то автоматично виключив себе з Церкви. «Немає ніякої єдності між Христом і Веліялом, між світлом і темрявою» (2 Кор. 6,15).

 

Іван Павло II прийняв масонів до Церкви тим, що скасував екскомуніку на них, що є нонсенсом. Але це скасування не змінює того факту, що вони не перебувають в Тілі Христа – в Церкві. Якщо сьогодні Ватиканом керує масонська еліта, то це вже не Свята Церква, але блудниця антихриста – Вавилон.

 

Чи готові Ви проголосити екскомуніку на духовно мертвих католиків, які є масонами?

 

4) Питання евтаназії

Церква завжди називала вбивство і самогубство одним з найважчих гріхів. Ви повинні знову проголосити чітку позицію Церкви, що це важкий гріх, тому що душа заграє з вічним прокляттям. Крім того, евтаназія є запланованим інструментом для вилучення людських органів з метою злочинного бізнесу. Жертвами евтаназії скоро стануть непродуктивні та неугодні люди, а також різні етнічні групи (напр. роми). Евтаназію почав просувати Гітлер для своїх планів досягнення чистої раси і т.зв. надлюдини. Сьогодні це продовжує неофашизм (Новий світовий порядок).

 

Треба цей злочин вчасно відкинути, оскільки в ЄС він вже поступово легалізується. Мовчання є злочином! Відповідальність лягає на Вас! Мовчання дозволяє католикам прийняти анти-християнське мислення і ставлення. Засоби масової інформації під впливом архітекторів Нового світового порядку поступово просовують аморальність, анти-Декалог і автогеноцид народів.

 

5) Питання наркотиків

Масово поширюються наркотики, а Церква мовчить! Треба хоча б тепер сказати ясне слово, що це – рабство, яке пов'язане з деградацією людської особистості, з депресіями і злочинністю, і яке спонукає до масових самогубств.

 

Треба вказати на засоби профілактики перед наркоманією, а ними єсправжнє виховання і здорове правовірне вчення, яке веде до наслідування Христа, до правдивого покаяння і відділення від неомодернізму і синкретизму.

 

6) Питання гендер-гомосексуалізму і т.зв. ЛГБТ

Це збочення, які обманом були легалізовані в ЄС Лісабонською угодою, а тепер гордовито просовуються. Ця аморальна інфекція через фальшиве співчуття розкладе і останні залишки правовірних християн. Слово Боже дає попередження (див. Юд.7; 2Пт.2,6)! Ви не тільки мовчите, але й підтримуєте цю гидоту! Також Ви повинніпротестувати проти міжнародних конвенцій, які нищать моральні і Божі закони, наприклад, т.зв. статеве виховання дітей. Це міжнародні злочини проти дітей! Мовчання з Вашого боку – це співучасть у цьому мега-злочині.

 

7) Питання ювенальної юстиції

Це викрадання дітей під лицемірним твердженням «Насильство в сім'ї». Треба безкомпромісно виступити проти цього злочину і зробити все для того, щоб він був викритий і поставлений до світла. Треба опубліковувати статистики, які поки що приховуються (в Норвегії щороку 59 дітей, відібраних у батьків, кінчають життя самогубством). Це злочинна, нео-фашистська система, що призводить до формування майбутніх злочинців, які будуть мститися суспільству за те, що допустило проти них ці злочини. Так звані  «професійні сім'ї» (де діти не є усиновлені, але тільки кочують між ними) утворюють і т.зв. сім'ї гомосексуалістів, педофілів і садомазохістів. Ваше мовчання і мовчання Ватикану щодо цієї системи є злом і більшим злочином, ніж злочин тих, які його чинять.

 

8) Питання інцесту – кровозмішання

Сьогодні цей збочений закон вже просовується в ЄС. Треба сказати ясне і категоричне слово та перестерегти всіх католиків, а також закликати тих, хто має політичну владу, особливо в Європі та Америці. Ці збочення є знаком прокляття за єресі неомодернізму і синкретизму з поганством, а також за толеровану Ватиканом священичу педофілію (Америка, Ірландія, Австралія).

 

9) Канонізація папи Івана XXIII

Це насмішка над усіма святими. Він через т.зв. «аджорнаменто»відкрив двері до Церкви духу світу. Нова П’ятидесятниця з духом світу є колосальним обманом. «Яка єдність Христа з Веліялом? Яка згода між Божим храмом та ідолами?» (2 Кор. 6,15). Правовірні католики всього світу дезорієнтовані. Тому закликаємо Вас в цей історичний час зробити крок правдивого покаяння. Якщо цього не зробите, то Ватикан і Ви надалі залишаєтеся під Божим прокляттям і через Вас це прокляття далі буде поширюватися на всю Церкву.

 

Хто з єпископів і священиків свідомо з’єднується з Вашим  єретичним духом, той вигнав Святого Духа зі свого серця, подібно, як і Ви, іслужить Літургію та уділяє Св. Тайни недійсно. Наш Спаситель і Господь Ісус Христос Вам і тим, які поділяють з Вами одного духа, сьогодні передає своє слово:

 

«Якщо не покаєтеся, всі  загинете!» (Лк. 13,3)

 

Від імені Візантійського Вселенського (католицького) Патріархату

 

+ Ілля
Патріарх
10.01.2015

 

Копії листа: - Кардиналу Йозефу Ратцінгеру (Бенедикту XVI); - Католицьким єпархіальним управлінням Європи, Північної та Південної Америки; - Президентам ЄС та урядам країн-членів ЄС; - Президентам Росії, Білорусі, України та урядам цих країн; - Православним єпископам Росії та України; - ЗМІ


Завантажити: Фундаментальні питання «папі» Франциску (10.1.2015)