Трансгендерний чоловік і його наречена удостоїлися аудієнції у Папи Римського Франциска

Дата публікації:   2015-02-06
Автор:   Зі світу

 

Трансгендерний чоловік і його наречена удостоїлися аудієнції у Папи Римського Франциска

 

Останні сенсаційні заяви папи Франциска, які абсолютно нівелюють моральні норми Католицької Церкви (і тим більше – позицію Божого слова), все частіше змушують задуматись пересічних католиків: «Куди, власне, ми прямуємо?»

Нещодавно Дієго Неріа Лехаррага (Diego Neria Lejarraga), трансгендерний чоловік з Іспанії, був прийнятий на аудієнцію у Ватикані Папою Римським Франциском. Крім того, туди він прибув не fullсам, а зі своєю «нареченою».

 

Як з'ясували журналісти, ще минулого року Лехаррага написав понтифіку лист. У ньому він розповів про те, що після операції зі зміни статі був відкинений церквою у своїй парафії і публічно оголошений місцевим священиком «дочкою диявола», пише Local.It.

Лист не залишився без відповіді. У грудні 2014 року, напередодні Різдва, папа Франциск двічі розмовляв з Дієго, а згодом запросив його до Ватикану.

«Уже перший дзвінок був чимось неймовірним, – розповів Лехаррага, – Після другого дзвінка мені все ще не вірилося, що це відбувається зі мною... Адже у світі так багато людей, чиї страждання заслуговують більшої уваги папи Римського».

 

Нагадаємо, на останньому Синоді у Ватикані папа Франциск ратував за прийняття документа, який кардинально змінив би ставлення римсько-католицької церкви до ЛГБТ, але зазнав фіаско у полеміці з ще тверезомислячими (або як їх зневажливо називають «гомофобними»)  єпископами переважно з країн Африки. Щоб документ був прийнятий, його мали підтримати дві третини єпископів, проте після закінчення двотижневого Синоду цього не сталося. Вважається, що лібералізації церковної доктрини домагається сам Франциск, який минулого року заявив: «Хто я такий, щоб судити геїв?»

Джерело: http://vlasti.net/news/210587