У США військовий капелан покараний за проповідування Християнства

Дата публікації:   2015-02-07
Автор:   Зі світу

 

У США військовий капелан покараний за проповідування Християнства

 

У США військовий священик покараний за обговорення питань віри і цитування Біблії під час курсу з профілактики самогубства в 5 батальйоні рейнджерів в штаті Джорджія. Згідно з поданою проти нього скаргою, він образив почуття одного з присутніх на навчанні.

Капелан Джозеф Лоуорн отримав повідомлення про те, що його звинувачують у пропаганді християнства і «використання християнського Писання» під час курсів, що в Університеті Північної Джорджії.

660-Military-Chaplains-AP«Ви роздали двосторонній проспект, в якому був поданий біблійний підхід для вирішення проблеми депресії, – написав полковник Девід Файвкоат, командир повітряно-десантної навчальної бригади в Форт Беннінг, штат Джорджія. –  Це зробило неможливим отримати інформацію про іншу точку зору». Капелана офіційно зобов'язали надалі «уникати надання переваги одній системі світогляду над іншою».

Тим не менш, адвокати капелана і групи правозахисників стверджують, що коментарі капелана цілком вписуються в законодавчі норми і не порушують свободу совісті і свободу думки. Його лекція захищається розділом 533 документа під назвою «National Defense Authorization Act», прийнятим в минулому році. Також спеціаліст з прав віровизнання з «Grace Churches International» Рон Крю вважає, що капелан не порушив закону, обговорюючи під час курсу свою власну боротьбу з депресією, а також методи і прийоми, які він особисто використовує. Тим не менш, хтось після курсу поскаржився в «Військову Асоціацію атеїстів і вільнодумців».

За словами адвоката Майкла Беррі з Інституту свободи, політика армії заохочує обговорення питань віри і духовного благополуччя, і його підзахисний не порушив закону, процитувавши Біблію.

Джерело: http://www.foxnews.com/opinion/2014/12/09/chaplain-punished-for-sharing-his-faith-in-suicide-prevention-class/