Як потрібний послух віри!

Дата публікації:   2015-02-10
Автор:   ВВП

 

Як потрібний послух віри!


 

Від чого залежить перемога?

 

Іноді нам здається, що Боже рішення є нерозумне. Може виглядати нерозумно, але якщо воно Боже, то через нього діє Бог. Господи, дай нам чуйність! І від тих моментів, від тих дрібних моментів, коли через послух віри отримує простір Божий Дух, залежить перемога.

 

Яку силу має слово!

 

Яку силу має слово! Божі вороги використали одне слово – гендер, і через нього просунули всю збочену сексуальну революцію. За словом є дух.

У пророка Єзекиїла сказано: «Пророкуй, сину людський!» А що? «Скажи сухим кісткам, щоб встали». Україна і Європа – це долина сухих кісток, тут було живе християнство, а сьогодні тут духовні трупи. Тут нема життя. Прокляття. Але що з цим робити, Господи, що з цим? «Пророкуй, сину чоловічий!» Що це означає? Просити про Боже слово, яке призначене до конкретної ситуації. А потім сказано: «Я пророкував так, як Ти мені сказав». Послух віри! Не так, як мені здається, але так, як мені сказав Господь. І що сталося? Великий гуркіт! А потім Він говорить далі: «Пророкуй знову!» Кістки спочатку зібралися, а потім в них увійшов Божий Дух і постало з них дуже велике військо! Як це сталося? Через пророче слово. Людина мусить бути залежною від Бога, і тоді діються великі речі. Ми переважно свавільники. Якщо б ми усвідомили, яка велика сила є в тому, коли через послух віри ми станемо Божими інструментами! 

 

Як потрібний послух віри!

 

Коли будете боротися за Божі речі, наприклад, шукати якийсь дім, щоб з нього була церква чи монастир, то це в два рази більше проблем, ніж якщо б ви купували звичайний будинок. Такий досвід. Але потім Господь візьме це в свої руки, і коли знайде крихту віри, так Він зробить це сам, і то так швидко, що навіть не встигнемо прослідкувати як. Як потрібен послух віри! Просити Бога про слово. І потім робити кроки віри, щоб через них сам Бог міг діяти, бо «якщо Господь не будує дім, марно трудяться будівничі». Але «своїм Бог дає хліб навіть під час сну».

 

 Завантажити: Як потрібний послух віри!