Православну церкву в Нью-Йорку осквернили синкретизмом

Дата публікації:   2015-02-14
Автор:   Зі світу

 

Православну церкву в Нью-Йорку осквернили синкретизмом


25 січня в Покровській церкві Нью-Йорка (Американська Православна Церква) відбулося музичне синкретичне богохульство. На парафії ось вже вшосте пройшли щорічні «Звуки весни» – Spiritual Sounds of the East Village.

Настоятель храму архимандрит Христофор (Кейлін) зібрав буддистів, протестантів, католиків і язичників-індуїстів. Свою толерантність і релігійні девіації демонстрували кришнаїти, суфії, лами, іудаісти і католики з групи The Filthy Rotten System Band.

Організатори бачать у цій вакханалії протиотруту проти тероризму і війни. Православний священик о. Крістофер (Кейлін) вважає, що хоча кожна релігія виникла в своєму місці, Іст-Вілідж – це те місце, де вони повинні співпрацювати, створюючи зручний для життя район.

Як бачимо, релігійний синкретизм проникає і в консервативну Православну Церкву, задурманюючи мислення християн духом Асижу і Астани. Втративши живу віру, Церква стає лише культурним осередком для задовільнення естетичних потреб прихожан, чи радше – для присипання їхньої совісті. Однак хто буде проповідувати Євангеліє спасіння в Ісусі Христі, якщо Церква стала звітрілою сіллю?

Джерело: http://thevillager.com/2015/01/29/finding-common-ground-in-sound-religious-groups-jam-together-for-one-love/