Габріела Кубі: «Гендерна політка – нова тоталітарна система»

Дата публікації:   2015-03-03
Автор:   Зі світу

 

Габріела Кубі: «Гендерна політка – нова тоталітарна система»


Публікуємо фрагменти інтерв’ю з борцем проти гендерної ідеології Габріелою Кубі, яка нещодавно відвідала Румунію з нагоди виходу в світ румунського перекладу її книги «Глобальна сексуальна революція: Руйнування свободи в ім'я свободи».


- Ви можете провести порівняння між тим, як шкодив сім'ї комунізм, і тим, як шкодять їй антисімейний фемінізм та гендерна ідеологія?

 

- У цих ідеологій багато спільного. Обидві вони налаштовані проти сім'ї, обидві роблять неможливим виховання дітей і збереження їх ідентичності завдяки родині. Тоталітарні диктатури борються проти цього. Гендерна ідеологія або ґендеризм саме цим і займається, але тільки набагато більш руйнівним способом – вона «продається» нам під маркою волі. Тому й підзаголовок моєї книги звучить так: «Руйнування свободи в ім'я свободи».

 

Також є ще одна схожість: для всіх тоталітарних режимів завжди найбільшим ворогом була Церква. Диктатури руйнували храми, порівнювали їх із землею, вбивали священиків і єпископів, кидали їх у в'язниці, катували і т.д. Це робили нацисти і комуністи. Тепер поки що нема тортур, але вже починають садити людей у в'язниці, наприклад, за нетолерантність до гомосексуалізму. Гендер – це новий тоталітаризм, що як і всі тоталітарні режими, обіцяє ілюзорне щастя і свободу. Пропагуються свобода, толерантність, антидискримінація та інші подібні слова, але насправді це порожні поняття, які в реальності використовуються для повалення цінностей і введення людей в оману шляхом маніпулювання їх розумом. Батькам намагаються відмовити в праві приймати рішення, що стосуються їхніх дітей. Вони хочуть зруйнувати сім'ю, відірвати людей від їх коренів, зруйнувати їхню ідентичність, і це руйнування відбувається глибше, ніж будь-коли. ЄС і ООН роблять все можливе, щоб підірвати сім'ю і нашу систему цінностей, називаючи це «боротьбою за права людини». Але з'являється і політичний опір: у Франції, Литві, де була заборонена пропаганда гомосексуалізму в школах, в Угорщині, де тепер діє християнська конституція, в Хорватії, де був організований референдум, який вирішив, що тільки чоловік і жінка можуть одружуватися. Так що люди починають приходити до тями. Нам потрібно на всіх рівнях суспільства об'єднати свої сили і кинутися в бій, щоб сказати цьому: «Ні!»


- Які поради у вас є для румунів і взагалі для всіх бажаючих зберегти свою сім'ю та ідентичність непошкодженими?

 

- Насамперед, не думайте, ніби ви відсталі, а все хороше приходить із Заходу. Насправді з Заходу приходять речі воістину згубні. Ви можете бути щасливі, що комуністична диктатура захистила вас від сексуальної революції, що почалася на Заході в 1968 році. У вас ще збереглася система консервативних цінностей, ще багато людей вважає, що сім'я – це добре, а гомосексуалізм – це неправильно. І ви можете гордитися своїми цінностями»


Довідка: Габріела Кубі народилася і проживає в Німеччині. Є матір’ю трьох дітей. За освітою – соціолог.  У 1998 році опублікувала свою першу книгу «Мій шлях до Марії – силою цілющої віри», потім прослідували наступні: «Гаррі Поттер: Глобальний ривок в окультне язичництво» (2002), «Гендерна революція – релятивізм в дії» (2006), «Одержавлення освіти: На шляху до нової гендер-людини» (2007), «Глобальна сексуальна революція: Руйнування свободи в ім'я свободи» (2012), «Гендер – нова ідеологія руйнує сім'ю» (2014).