Недовіра соцслужбам – привід для вилучення дитини

Дата публікації:   2015-03-18
Автор:   Зі світу

 

Недовіра соцслужбам – привід для вилучення дитини

 

3VylucennjaФінська влада оголосила російську маму небезпечною для своєї дитини, тому що вона не довіряє фінським соціальним службам. Саме так обґрунтували рішення про вилучення сина у росіянки Ірини Загорській, яка вже багато років живе у Фінляндії.

Ірина переїхала до Фінляндії в 1997-му, вийшла заміж, в 2002-му народився син Марк. Коли хлопчик захворів на діабет, фінські соціальні служби почали звинувачувати Ірину в тому, що вона нібито не вміє лікувати свого сина. У фінської влади проти Ірини немає нічого конкретного. Але як відомо, для вилучення дитини у батьків в Фінляндії ніяких конкретних фактів чи доказів не потрібно. Коли Ірина оскаржила рішення і зажадала захисту своїх прав, фінські влада ухвалила типове додаткове рішення про тотальну ізоляцію дитини. Від хлопчика ізолювали не тільки маму, але і сестру Аліса. Вони не мають права спілкуватися з Марком, який знаходиться в невідомому місці. Як звичайно, все цілком таємно. Ірина Загорська просить допомоги у російської влади і у П. А. Астахова.

Джерело: http://ivan4.ru/news/yuvenalnaya_yustitsiya/nedoverie_yuvenalam_kak_predlog_otobrat_rebenka_istoriya_iz_finlyandii/