Британський Комітет освіти виступив за обов'язкове статеве виховання для дітей від 5 років

Дата публікації:   2015-03-19
Автор:   Зі світу

 

Британський Комітет освіти виступив за обов'язкове статеве виховання для дітей від 5 років

 

У Великобританії Комітет освіти виступив за обов'язкове статеве виховання для дітей початкових і середніх класів. У парламенті впевнені, що п'ятирічні діти повинні знати про гомосексуалізм. Законопроект був прийнятий у  першому читанні.

2BritanНа уроці статевого виховання в лондонській середній школі діти розігрують сцени знайомств, обговорюють статеві стосунки. На дошці докладна інструкція по правильному застосуванню засобів контрацепції. Викладач не забуває розповісти і про гомосексуалізм.

 

Однак Парламентський Комітет освіти просить ввести в школах обов'язкове статеве виховання не тільки для дітей середнього та старшого шкільного віку, а й в початкових класах. Головна мета – «допомогти дітям вирішити проблеми побутового насильства і зґвалтування в подальшому житті, а також попередити гомофобні знущання».

 

Батьки даний законопроект вже розкритикували. Опитування на популярному в Британії сайті BabyChild показало, що, на думку дорослих, дитині зовсім не потрібно знати подібних речей. «Такі уроки лише порушать психіку дитини, у неї складеться зовсім інше поняття про сексуальні стосунки. Замість того щоб оберегти дітей від небезпечних статевих зв'язків, вони, навпаки, підштовхнуть дитину до цього. Виходить зворотна реакція. Я сподіваюся, що ніколи не приймуть цей закон. Це великий сором для нас», –  зазначив психолог Алан Крейг.

Джерело: Lifenews