Католицькі ЛГБТ-активісти отримали VIP-вступ на папські аудієнції

Дата публікації:   2015-03-28
Автор:   Зі світу

 

Католицькі ЛГБТ-активісти отримали VIP-вступ на папські аудієнції

 

Організація ЛГБТ-«католиків» з США, яка захищає права гомосексуалістів, вперше в історії отримала VIP-доступ на регулярні папські аудієнції у Ватикані. Члени організації New Ways Ministry вважають це «прогресивним кроком Католицької Церкви до більшої відкритості». «Це ознака прогресу в результаті впливу Франциска», – заявила сестра Джоанін Грамік, співзасновниця руху New Ways lgbt_homosexuali_vlajkaMinistry, що бореться за права геїв-католиків.

 

Джоанін Грамік разом з виконавчим директором організації  Френцісом де Бернардом прибули на генеральну аудієнцію на площі Святого Петра у  Ватикані з групою 50 католиків нетрадиційної орієнтації. За словами представників ЛГБТ, до  цього всі попередні папи їх ігнорували. Але на цей раз все було інакше. Вони мали можливість сидіти в передній секції разом з почесними членами з різних католицьких організацій.

 

Як відомо, папа Франциск одразу ж за декілька місяців після свого обрання лицемірно заявив, що «не може судити гомосексуалістів». Отож питання легалізації Богом огидного гріха в Католицькій церкві стає все більш реальним. А щирі католики, які хочуть дотримуватися Божих законів і захистити своїх дітей від впливу збоченців, зазнають все більших переслідувань з боку самої ж церкви, адже ЛГБТ-особи тепер стали почесними гостями Ватикану.

Джерело: http://www.aktuality.sk/clanok/270806/dochadza-k-zmenam-v-cirkvi-katolicki-lgbt-aktivisti-dostali-zelenu-v-podobe-vip-vstupu-na-papezsku-audienciu/